Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 16:47:02

Závěr matchového souboje s kapříkem na hrázi Dojáku
http://www.youtube.com/watch?v=3z1BVR_NMaA

    Ndavaprd - Profil | Po 25.7.2011 15:34:33

    Butchi >> no moje řazení dle oblíbenosti a spolupráce je asi od nejhoršího následující: Francie (arabská část), Polsko, Rusko, Indie.....zbytek docela ujde a překvapivě dobrá spolupráce je s lidmi z Běloruska (ne s úřady ;-))))

    PS: obecně a dle mé pracovní náplně se ale musím domluvit se všemi a to i rámci svých outdoor aktivit v dalekém okolí Dívčího hradu ;-)))

      NButchi - Profil | Po 25.7.2011 15:19:13

      Siky >>
      Mám na krku jednoho EMEA Directora, který je z Francie. Kupodivu umí anglicky i německy. Ale nepříjemnej fakt být umí.
      Myslím, že budou v podstatě stejní, jako švýcaři..

        NSiky - Profil | Po 25.7.2011 15:17:46

        Butchi >> A s Frantíkama už jsi dělal? To je taky paráda!

          NButchi - Profil | Po 25.7.2011 15:15:55

          davaprd >>
          Dělám pro Němce, Rakušáky a Švýcary.
          Od nejhoršího to je: Rakušáci, Němci, Švycaři.
          Zlatí češi proti nim..

            Ndavaprd - Profil | Po 25.7.2011 15:09:35

            KóĎA >> no asi moc ne, to spíše v úterý před cestou.....;-)))

            PS: jinak koupil jsem si toto: http://www.husky-outdoor.cz/panske-yacht-kalhoty-hu​sky-y-adler-m-bezova.html (ale za jinou cenu....těsně pod trojku :-))))

              Ndavaprd - Profil | Po 25.7.2011 15:07:02

              Butchi >> + KÓĎA, nejste pánové nějací antigermánovští ;-)))), počktejte, až budete jednat s východem, nedej Bože s dalekým východem, to si ještě s láskou vzpomenete na tyhle šupáky....

              PS: názor možná změním zítra v noci, pokud mě nějakej důležitej wopičák zastaví na dálnici....

                NKóĎA - Profil | Po 25.7.2011 14:53:51

                Zajda >> tak, tak. Já se obávám, že ani promrskání nepomůže :-(

                a stejně - je to šimáno a proto je to hadice.

                A basta


                :-))))

                  NZajda - Profil | Po 25.7.2011 14:51:49

                  KóĎA >> Myslíš Řezňu? Ale tady by si ho snad mohli prohlídnout a aspoň promrskat...

                    NSiky - Profil | Po 25.7.2011 14:39:21

                    plavan >> Už mám 3 uložený, per to tam dál :-))))

                      Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 14:38:54

                      Siky >> už ti cpu přes SZ fotky

                        NSiky - Profil | Po 25.7.2011 14:33:08

                        plavan >> To mi to tam ale sluší, hlavně ta prdel venku :-)))))))

                          NKóĎA - Profil | Po 25.7.2011 14:24:39

                          Zajda >> já bych měl velkej strach kupovat od někoho neznámého dražší prut... u navijáku tolik ne, ale u prutu určitě. Ono i někteří členové GFC by mohli vyprávět, že :-/

                            NZajda - Profil | Po 25.7.2011 14:15:37

                            Vláčkaři...Ohnivá krif v bazaru..:-)

                              Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 14:04:59

                              Sobotní stereo zdolávačka na Dojáku, kterou pořídil předseda Rybkin. Rybařinu je dobré brát sprotovně :-)))
                              http://www.youtube.com/watch?v=WiICGBZZsjo

                                NKóĎA - Profil | Po 25.7.2011 11:01:32

                                davaprd >> nechceš se vykašlat na golf, teda pardon kulečník a utrhat navečer pár woblerů? Docela bych jel, stošedekubíků - to už jde.... Navíc tam u "nás" na průtoku tolik nezáleží...

                                  NButchi - Profil | Po 25.7.2011 10:41:41

                                  davaprd >>
                                  Rakušáci nejsou asiati, ale debili.
                                  Mám to štěstí s nima jednat každý den.

                                    NKóĎA - Profil | Po 25.7.2011 10:28:02

                                    davaprd >> Rakušáci nemají ani zdaleka na Švýcary. Tam neuvěřitelně "já na bráchu, brácha na mě".... Ve Švýcarsku jsem letos nechal možná tak 400 - 500 litrů za pokuty, vynucený servis, překládání nákladu atp...

                                      Ndavaprd - Profil | Po 25.7.2011 10:19:52

                                      KóĎA >> no už jsem vyklízel, dal jsem ven i gumovou bolenopaličku a mačetu - to by se nelíbilo ani jižním národům....lze už i rakušáky považovat za asiaty? z mého pohledu asi naprosto s přehledem ano....;-)))

                                        NKóĎA - Profil | Po 25.7.2011 10:12:31

                                        davaprd >> já jenom doufám, že kvůli tomu nám nerozkramaří v Oslu celé auto :-/