Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Ndavaprd - Profil | Po 25.7.2011 10:11:09

KóĎA >> jo jo, koupil jsem si ňákýho hejkala a takovou delší flintu s kukátkem ;-))))

    NKóĎA - Profil | Po 25.7.2011 9:58:57

    davaprd >> už jsi koupil nějaký ten oblek do Norska? Tady je slušná nabídka http://www.army-styl.cz/neprustrelne-vesty/


    :-))))

      Ndavaprd - Profil | Po 25.7.2011 9:53:17

      KóĎA >> zítra před půlnocí, dnes ještě na chvilku kulečníček a pak arrivederci

        NKóĎA - Profil | Po 25.7.2011 9:43:15

        davaprd >> zítra odjíždíš?

          NButchi - Profil | Po 25.7.2011 9:40:18

          plavan >>
          Naštěstí ne. Jen mě udivuje, kolik majitelů psů svoje mazlíčky nezvládá. I když je to více méně úsměvné, to máš pravdu..
          Už se mi to jednou stalo, nebylo to zrovna moc příjemné. Majitel nikde. Od té doby nosím pepřák, protože zjm na severní Moravě je tento zlozvyk velice rozšířen. Jeden známý je má na prsou, jak Rambo náboje do kulometu..

            NKóĎA - Profil | Po 25.7.2011 9:36:02

            plavan >> :-)))

            koukal jsem, žej jste pěkně odrybňovali Kyják. Já už mám také absťák, asi pojedu dneska zagalejničit.

              Ndavaprd - Profil | Po 25.7.2011 9:35:08

              plavan >> taky veliká gratulace, je až úsměvné, že já - slavný to kyjácký lofec, který již před časy učil i Mirka, jak se tam špička feederu ohýbá, se místo bagrování násaďáků a plnění mrazáků plácám na chatě a odjíždím na tolik očekávanou dovolenou k móóři..., mě asi jebne ;-))))))

                Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 9:33:40

                KóĎA >> no, feederovej terčík bych si tam nebral :-)))))

                  NKóĎA - Profil | Po 25.7.2011 9:32:30

                  brej den, doma odříznut od internetu - to je hrozné peklo :-) A serfování z putyky s mým obstarožním telefénem - to je peklo na druhou :-( ani přispívat nejde, je to nějaké pokažené. Příspěvek napíšu, ale když kliknu na "Poslat" nic se neděje. Naštěstí čekám na nový služebák, tak se to snad zlepší :-)


                  a za měsíc jedeme holomci, prý je to teď na severu bombové...

                    Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 9:28:16

                    Butchi >> psi na Urban Fishingu jsou protivní, ale většinou nejsou nebezpeční. Až potkáš nějakou volně pobíhající smečku 4 km od Prahy, budeš mít větší bobky a ti psi taky. A když se psi bojí, je to horší.

                      NButchi - Profil | Po 25.7.2011 6:21:45

                      plavan >>
                      Pěkná rybačka, gratulace.
                      Jen se obávám, že na vašem fleku už nebude možné si pěkně dlouho sednout :-))
                      Mě se bát nemusíte, urban fishingu a psů u vody už mám plné brejle :-))))

                        Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 0:19:59

                        Po setmění se u vody dost ochladilo a tak jsme si sbalili fidlátka a odjeli taky domů. Všem zúčastněným bych chtěl poděkovat za fantastické rybářské odpoledne a večer. Mišanovi bych ještě vzkázal : na tom, že to není Kyják, ale Doják něco bude. Auta taky neprodává Kyjáček, ale Dojáček :-))))))
                        Garbolino Fan Club zdraví své čtenáře od vody !!!

                          Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 0:14:34

                          A Kleo se zase vypjal k velkému výkonu. To už musel odjet domů předseda Jirka Rybkin a nálada šla bez něj dost dolů. A Mišan už taky odjel. Zůstal jsem jenom já, táta Ilegal a Kleo.

                            Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 0:09:19

                            Míšu zaujal hned první hrčák na Gábinu s Modroušem a ujal se toho. Byl prej velmi spokojen.

                              Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 0:03:16

                              Taky jsem po dlouhé době na match lapil okounka. Vzápětí jsem urval na matchku druhého kapříka a raději jsem ji uklidil a nahradil feeder Gábinou, na kterou jsem přehodil z matchky Modrouše. Na matchku už nebylo ve vodě místo, hrozilo zamotávání a taky už mě nebavilo dávat pozor. Feeder ve fenclovce umožňuje oddych a trochu nepozornosti.

                                Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 23:58:20

                                Kleo, který v posázavské ilegalitě nabral spoustu sil, Mišanovi nezůstal nic dlužnej. Na to, kdo ho stříhá a češe jsem se raději neptal :-)))))) Z této zdolávačky bude též video.

                                  Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 23:54:56

                                  Mišan se ukázal jako protřelej harcovník ( Smíchovský ještěr ) a moc dobře si sedl. Za cca 2 minuty už zdolával na Krejzáka. Též bude video. tady je výsledek té zdolávačky v Krejza stylu.

                                    Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 23:52:22

                                    Za malou chvilku se rohrčely i předsedovy fedry a bylo veselo. Kluci měli najednou " motivace " až moc :-)))) Fotky předsedových kaprů nemám, vše je na videu. A video bude zítra, snad.

                                      Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 23:49:46

                                      Trochu dost mě to sebralo, když to Mišan fotil. Po tváři mi tekly slzy jako hrachy a Mišan křičel, že ten rybník není Kyják, ale Doják :-)))))))))))))))))))

                                        Nplavan - Profil | Ne 24.7.2011 23:47:27

                                        Větší kapr na Kyjáku na hrázi na matchku ? To je u plavana na stupnici rybářského štěstí desítka. Víc už to nejde.