Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

N16 Juraj 16 - Profil | Út 26.7.2011 1:37:03

Po chvilce když jsem se rozhodoval kam jít jinám a davál poslední nához další rybka , tentokrát kudla která byla asi slepá na jedno oko ale nástrahu pro mě trefila ideálně.

    N16 Juraj 16 - Profil | Út 26.7.2011 1:32:20

    Včera jsem si dal úkol že dám ranní vláčku ale budík ve tři sem rychle zamáčknul a radši dospal ( v tomhle obdivuju Jirku ) a tak sem se k vodě dostal až kolem čtvrtý odpoledne šel sem podle větru na flek kterej byl nadějnej a i se tak celkem prokázal.Po půl hoďce kopanec a za chvilku se na břehu ukázal menší candoš.

      N16 Juraj 16 - Profil | Út 26.7.2011 1:17:40

      Navečer bylo hezky a tak jsem to šel zkusit ještě jednou ale jinam na zkoušku že by se mohlo splést céčko , ale na rybičku ze dna jsem okolo jedanácty chyt jen slušnýho ouhoře , za pěknou dávku slizu byl puštěn zpět :-)

        N16 Juraj 16 - Profil | Út 26.7.2011 1:13:16

        Tak zatím co vy jste kosili pěkný kapříky na Dojáku a koukal jsem že Kleo z písáku vyloupnul i pěknou kudlu , já lovil u babičky.V sobotu jsem přes poledne chytal na rybku , na menším rybníku a celkem aktivní metodou že jsem procházel fleky a polovláčel s rybkou.To jsem chytl jen jednu kudlu.

          NTomikaCZ - Profil | Po 25.7.2011 23:20:16

          plavan >> To tak byva nekdy i v realu u vody :D

            Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 23:12:37

            iL3gAl >> a tady jsem si moc nepokecal, jedině Rybkin mi napsal příspěvek, jednoslovný :-))))
            Jinak jsem tu vedl monolog.

              NiL3gAl - Profil | Po 25.7.2011 23:09:24

              plavan >> Jo to je na prd no :-))

                Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 23:08:00

                iL3gAl >> pozdní večeře, dodělával jsem papíry a při tom konvertoval ta rybářská videa. Náročnej den. Ani jsem neměl čas hledat zaměstnání. :-(((((((

                  Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 23:06:13

                  A poté, co jsem ji vysušil jak podrážku. Já bych si nakopal. Snědl jsem ji, ale zuby si to moc nepochvalovali.

                    NiL3gAl - Profil | Po 25.7.2011 23:05:10

                    plavan >> Noční přesnídávka?

                      Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 23:03:10

                      Špenátovosýrovošunková před solárkem

                        Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 20:42:02

                        A jako poslední video z víkendu dávám Míšanovo velké sólo.
                        http://www.youtube.com/watch?v=TVF68arMWAQ

                          Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 19:28:07

                          Feederová super Gábina s Modroušem, vypadá to, že si spolu sedli.
                          http://www.youtube.com/watch?v=Dcx1ZrR2tZc

                            Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 18:46:28

                            Mr.Stick >> a měl jsi Fireblooda s korkovou nebo s koženou rukojetí ? Ta kožená má takovej podélnej šev s provázkem a prej se z toho dělají mozoly. Teda tomu, kdo s tím háže dlouho.

                              NZajda - Profil | Po 25.7.2011 18:39:34

                              Mr.Stick >> Tak jsem si myslel, že jsi tu poprvé a ejhle...Potřetí a vždycky skoro po roce..:-)))

                                Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 18:34:15

                                Jelikož nedorazil Hugo Jimenez, vzal to do ruky výborný Kleo Antares :-)))))
                                http://www.youtube.com/watch?v=xAm9wXjTRls

                                  NMr.Stick - Profil | Po 25.7.2011 18:04:31

                                  KóĎA >> Ten prut fakt stojí úplně za hovno. Měl jsem tu "čest" s přesně stejným Firebloodem, co je v bazaru, házet celej den a nechtěl bych to domů ani zadarmo. Těžký jako prase, líná akce ... prodávající zřejmě zjistil to samý.

                                    NRybkin - Profil | Po 25.7.2011 17:55:46

                                    plavan >> Pěkné:-))))

                                      Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 17:33:25

                                      Náš předseda v akci, žádné zbytečné pohyby, je vidět, že to má najeté.
                                      http://www.youtube.com/watch?v=zsWxH9Fb4GI

                                        Nplavan - Profil | Po 25.7.2011 17:00:12