Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NZajda - Profil | Pá 22.7.2011 18:23:24

iL3gAl >> Dík..:-)

    NiL3gAl - Profil | Pá 22.7.2011 18:22:34

    Zajda >> Se ho pokusim vyfotit dneska.

      NZajda - Profil | Pá 22.7.2011 18:18:35

      iL3gAl >> Dej zase po delší době fotku..:-))

        NSiky - Profil | Pá 22.7.2011 18:16:25

        plavan >> Srabe.

          Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:13:59

          iL3gAl >> jo ty chceš dneska, aby tě vzal někdo na přívlač, tak to je jiná. S tím se musíš léčit jinde :-)))))

            NiL3gAl - Profil | Pá 22.7.2011 18:12:15

            plavan >> No to jo, tam to bere sotva na feeder co by to asi dělalo na přívlač :-)))

              Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:11:17

              iL3gAl >> se domluv se Sikym a běžte teď na ten kanál, kde chytali Kosákovci Kladenku :-))))) i s Jirkou.

                NiL3gAl - Profil | Pá 22.7.2011 18:09:53

                plavan >> Já si myslim, já jdu zejtra určitě.

                  Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:08:49

                  iL3gAl >> já nepojedu, před barákem se mi ohýbají stromy až k chodníku. Co bych tam na tom rybníku dělal. To raději půjdu zejtra na celej den.

                    Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:07:34

                    davaprd >> to je velkej rozdíl, koukat na TDF na Alpe d´Huez a potom chvilku na Plzeň s Bolkou. I když padl z penalty gól, tak snad půjdu se Sikym raději na ty ryby :-)))))))))))))))))
                    Kecám, nepůjdu.

                      NiL3gAl - Profil | Pá 22.7.2011 18:06:02

                      plavan >> Ne táta by nejspíš nejel, já bych jako jel kdyby pro mě někdo přijel :-)))

                        Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:04:59

                        iL3gAl >> narostl jako já za posledních pět let ? Jakože bych Huga dal nahoru na zahrádku ? Nebo přijedeš i s taťkou ?

                          NiL3gAl - Profil | Pá 22.7.2011 18:02:00

                          plavan >> Vezmi mě sebou :-))))))) můžeš i huga ale trochu nám narostl :-)))))))

                            Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:01:43

                            davaprd >> tohle byla totální cyklistika. Kolik to dneska stojí úsilí, když chceš najet na spolufavority minutu.

                              NRybkin - Profil | Pá 22.7.2011 18:00:25

                              plavan >> Tak kdyžtak dej vědět na skok bych se přijel podivat

                                Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 17:59:43

                                Rybkin >> těch 190 kubanů z Berounky je asi cejtit, co ? Oni budou určitě kalné i rybníky. Ale jestli bude ještě Siky chvilku tlačit, tak ho vezmu na Kyják :-)))) jako za trest :-)))))

                                  NRybkin - Profil | Pá 22.7.2011 17:56:46

                                  plavan >> Já jel dneska dvakrát přes Vltavu a vypadala opravdu super,bílá káva je proti ní čistá:-))))Ted bude na řekách nějakou dobu asi klídek

                                    Ndavaprd - Profil | Pá 22.7.2011 17:55:34

                                    plavan >> no byla to paráda, tak už to tady zabalím a půjdu domů ;-))))

                                      NSiky - Profil | Pá 22.7.2011 17:54:55

                                      plavan >> Jdu na nákup, tak si to rozmysli.

                                        NSiky - Profil | Pá 22.7.2011 17:53:57

                                        plavan >> Jasně, do zavíračky.