Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 19:28:46

plavan >> Dík :-)))))))

    plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:27:26

    Paulus >> tohle je ale moje velmistrovské dílo, ještě pár bábovčiček a vyznám se v nich. Tahle je velmi jednoduchá i pro nepekaře. Potřebuješ čtvrtlitrovej hrnek. Dáš čtyři vajíčka vcelku do mísy, osolíš je, dva hrnky moučkového cukru k nim přisypeš a metličkou trochu našleháš. Přidáš jeden vanilkovej cukr a znovu našleháš. Potom přisypeš prášek do pečiva a střídavě jednu šlehačku 31 % Kunín a dvaapůl hrnku polohrubé mouky. Prostě trochu šlehačky, zamícháš metlou, trochu mouky a zamícháš metlou.
    Poté vymažeš máslem bábovkovou formu, vysypeš strouhankou, naleješ asi dvě třetiny těsta, zbytek těsta obarvíš dvěmi lžícemi dobrého kakaa a doleješ do formy.
    troubu na 160 stupňů a cca 45 minut pečeš.

      Paulus - Profil | Pá 22.7.2011 19:20:29

      plavan >> To mi nedělej - teď jsem tam nacpal hromadu kuřete s hranolkama a musím kvůli tobě kouknout po něčem sladkým .............

      o))

        plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:20:01

        Siky >> kuky kuk :-)))) už jsem vzal vzorek a jeví se to dobře. Snad do zejtřka vydrží a moc neokorá. Třenou šlehačkovou jsem dělal poprvé. I to kakalíčko se povedlo.

          plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:17:49

          Siky >> copak to tu máme ?

            Siky - Profil | Pá 22.7.2011 19:16:52

            plavan >> Desátá OK a tvůj výběr místa si již nikdy nedovolím zpochybnit :-)))) Hlavně auto v dosahu, prosím.

              Zajda - Profil | Pá 22.7.2011 19:15:39

              iL3gAl >> Sluší vám to kluci spolu..:-)

                plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:10:48

                Siky >> v deset vyhovuje ? Ale netrvám na tom kyjáku, není tam skoro bílá ryba a kaprů tam taky nemusí bejt hodně a když neberou kapří, tak se tam nic neděje :-))))
                Ale máme odtud možnost kamkoliv přejet, rybníků je v okolí hafo.

                  Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 19:09:23

                  plavan >> Kam že zítra razíte?

                    iL3gAl - Profil | Pá 22.7.2011 19:07:19

                    Zajda >> Tady ho máš :-)) roste pěkně.

                      Siky - Profil | Pá 22.7.2011 19:04:18

                      plavan >> Vy jste ale hračička, pane. Bohužel nejsem Schleck ani Voeckler a nebudu se za tebou honit. :-)))))) Už jsem si na večer vymyslel jiný program. Ale zítra jdu určitě. Dáme tan Kyják? V kolik?

                        plavan - Profil | Pá 22.7.2011 19:02:59

                        Rybkin >> to spíš večeří, nechce se mi věřit, že by jinak takhle půl hodiny nereagoval. V době, kdy se láme chleba :-))))

                          plavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:54:51

                          Rybkin >> to už se dávno vrátil, ale te´d mu leží ta zítřejší bábovka v hlavě. On má prej mramorovou rád. A on neví, že už ji mám upečenou a vzal bych jí i dneska. Ale to už se chovám jako ten Alberto Contador :-))))))))

                            Rybkin - Profil | Pá 22.7.2011 18:51:26

                            plavan >> šel nakoupit ne:-))))

                              plavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:46:34

                              Žádná odpověď ?

                                plavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:39:12

                                  plavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:34:10

                                  Siky >> já nevím kam a v kolik. Tady se žádné propozice nedozvíš :-)))) Berounka je dneska asi nejšpinavější řeka na západ od moskvy, na jizeře je povodeň, na Ohři by to zatím asi šlo, co se týče průtoku, ale moc to tam brát asi nebude. Vltava a labe je pasé kvůli znečištění a velkému průtoku. Zbývají rybníky a já fakt nevím, kterej rybník nebude moc zakalenej a kde bude zítra trochu volno.
                                  Já si s tebou nehraju jak Contador, já to fakt nevím.

                                    Siky - Profil | Pá 22.7.2011 18:29:15

                                    plavan >> A kdo řekl, že s tebou zítra nepůjdu? Kam a v kolik?

                                      davaprd - Profil | Pá 22.7.2011 18:28:11

                                      plavan >> to jo, nebe a dudy ;-))))) už to fakt balím v práci je sice príma, ale musím zabalit cajk a hurá na chatu......

                                        plavan - Profil | Pá 22.7.2011 18:24:36

                                        Siky >> to jsou starý finty, to mě nezlomí :-)))) před západním větrem se schováme leda na Kyjáku u JZ zátoky, ale tam by nebylo určitě volno. Já si raději udělám DPH a půjdu zítra, kdy vichřice nebude. Už jsem si navázal matchku ( slovensky kočku ) . Ještě více líto mi to je, když si vzpomenu, že pro tebe upeču mramorovou bábovku a zejtra ji sežeru u vody sám :-))))