Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 17:51:43

Siky >> ty chceš fakt dneska jít ?

    NSiky - Profil | Pá 22.7.2011 17:48:59

    A nikdo ostatní dnes také už nikam nerazí?

      Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 17:40:07

      davaprd >> tak dávo, teď jedou na 102 %

        Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 17:34:59

        Rybkin >> minulou sobotu jsem jel v šest, ale zejtra pojedu až po osmé, ledabych se vzbudil dřív vyspalej. Ale nemám žádné nakoupené jídlo a kyseláče u mekáče lze koupit až v půl jedenácté :-))))

          NRybkin - Profil | Pá 22.7.2011 17:33:14

          davaprd >> A jo já zapoměl:-)))

            Ndavaprd - Profil | Pá 22.7.2011 17:32:54

            Rybkin >> to už bude mít nahozeno ;-)))

              NRybkin - Profil | Pá 22.7.2011 17:31:45

              plavan >> Ve čtyři:-))))

                Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 17:31:05

                Siky >> dneska nejdu, je tam vichřice a hlásej za dvě hodiny déšť. Zítra pojedu hned ráno.

                  Ndavaprd - Profil | Pá 22.7.2011 17:22:09

                  plavan >> teď jim zase ukazuje Alberto pořádnej kouř

                  PS: jinak souhlas s tou bojovností a výdrží frantíka, je to taky borec...

                    NiL3gAl - Profil | Pá 22.7.2011 17:19:07

                    plavan >> Na vodě jsem si to užil tak že už jsem doma :-))

                      NSiky - Profil | Pá 22.7.2011 17:19:05

                      plavan >> A vyrazíme dnes někam? Za chvíli to dofuněj.

                        Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 16:56:31

                        davaprd >> a taky jsem zvědavej na Australana, kterej ten peloton dneska odtáhl, aby snížil ztrátu na první dva. Prostě dneska se pojede na krev. Teď se klucí napijou a najedí a hurá na šichtu !!!

                          Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 16:54:02

                          davaprd >> no už tak v něm jede o tejden déle. Ale bojoval jako lev ten frantík, aby o něj nepřišel. Te´d se to skoro sjede, tedy kromě Frantíka, ale pak se to rozhejbe, za 15 minut nás čekají nejlepší pasáže z celé Tour. Bude se rozhodovat, sice je zejtra ještě časovka, ale všichni vědí, jak ji dokáží zajet a tak se bude útočit až běda :-))))
                          Frantík teď něco sjede, ale dojede pod kopec vyčerpanej a pak dostane 10 minut. Ale cení se ta jeho bojovnost.

                            Ndavaprd - Profil | Pá 22.7.2011 16:40:39

                            plavan >> už na to koukám, asi se bude měnit kanárek co?

                              Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 16:30:30

                              davaprd >> jo ,je to na ČT 4 a je to úchvatné, útočí se jako už dlouho ne. Naposled to bylo takto zamotané v roce 2003, kdy byla Tour podle mně nejlepší. Ale sleduju ji teprve od roku 1996.

                                Ndavaprd - Profil | Pá 22.7.2011 15:40:25

                                plavan >> mrknu se, je to na ČT4?

                                  Ndavaprd - Profil | Pá 22.7.2011 15:40:06

                                  plavan >> "choť topyči" ;-)))))

                                    Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 15:03:42

                                    davaprd >> tak závod se začal vyvíjet náramně, ti nejlepší za to berou hned od začátku. Začínají vyjíždět opět na galibier, kde byl včera dojezd. Ale dneska z té horší strany, jak by řekli horolezci, " severní stěnou " :-)))

                                      Nplavan - Profil | Pá 22.7.2011 14:16:27

                                      davaprd >> netuším :-))))

                                        Ndavaprd - Profil | Pá 22.7.2011 14:13:00

                                        plavan >> a víš jak se slovensky řekne topičova manželka?????? ;-))))