Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

plavan - Profil | Pá 22.7.2011 13:59:21

Siky >> když to tady budeš sledovat, o nic nebudeš ochuzen. Pár tipů mám, ale do večera se může ještě změnit počasí a bude všechno jinak.

    plavan - Profil | Pá 22.7.2011 13:58:18

    Siky >> ony ty rybnící jsou kolem Prahy podobné. Auto daleko a bobkařů spousta. Do toho kalná voda a mraky úhoříků.

      Siky - Profil | Pá 22.7.2011 13:58:14

      plavan >> A navázals ji jako háček nebo krmítko? Budeš asi muset chytat u břehu, protože ji s tvým bolavým tělem moc daleko nenahodíš, že? :-)))))))) Jdu dom, píchnu se odpo. Kdybys na něco přišel, dej, prosím, vědět.

        plavan - Profil | Pá 22.7.2011 13:56:14

        Siky >> matchka ? To je po slovensky kočka :-)))))

          Siky - Profil | Pá 22.7.2011 13:54:29

          plavan >> Taky jsem o rybníku přemýšlel, ale nevím na který, vyšel jsem z praxe. Znám jen Cukrovarskej a Zámeckej v Čako a tam teda ani omylem nejedu. A co to je ta matchka? :-))))))))

            plavan - Profil | Pá 22.7.2011 13:52:42

            Siky >> to byla legrace. Makám na tom aktivně !!!!! Ale dneska nejdřív po šesté, horská etapa s cílovým kopcem do Alp d´ Hue v současném rozdání karet slibuje pro mě nevšední zážitek.
            Ale navázal jsem matchku, jak jsi na tom v postoji k rybníkům ? :-))))

              Siky - Profil | Pá 22.7.2011 13:51:50

              plavan >> Tak já dnes nemusím, ale o víkendu bych tuze rád, ale když koukám na ty řeky, vidím to bledě.

                Siky - Profil | Pá 22.7.2011 13:50:59

                plavan >> koho ses bál? Mě? :-)))))))) Neboj, já nekóšu. :-))

                  plavan - Profil | Pá 22.7.2011 13:49:13

                  Siky >> toho jsem se bál :-))))))))
                  Makám na tom aktivně !!!!! Ale dneska nejdřív po šesté, horská etapa s cílovým kopcem do Alp d´ Hue v současném rozdání karet slibuje pro mě nevšední zážitek.

                    Siky - Profil | Pá 22.7.2011 13:44:42

                    plavan >> kam a kdy o víkendu a dneska

                      plavan - Profil | Pá 22.7.2011 13:42:56

                      Siky >> jako myslíš, kdy o víkendu nebo kdy dneska ? :-))))

                        Siky - Profil | Pá 22.7.2011 13:42:00

                        plavan >> Jakožto specialisty na výběr rybolovného místa se tě dovolím zeptat: Kam vyrazíme a kdy?

                          Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 13:29:41

                          plavan >> Má být hnusně tak asi ne. Uvidím jak bude zítra, pokud nebude pršet a bude něco chytatelného tak bych klidně vyrazil. Jen nemám žádný červ ani krmení.

                            16 Juraj 16 - Profil | Pá 22.7.2011 13:27:54

                            plavan >> Jasný nějak nad tím zadumám a poslal jsem i jemu co prodáváš tak ti napíšu jak to dopadlo.

                              plavan - Profil | Pá 22.7.2011 13:24:19

                              16 Juraj 16 >> ale aby měl kámoš představu, ta Ultegra je 750g navi, kterým přitáhneš parník :-)))))

                                plavan - Profil | Pá 22.7.2011 13:23:23

                                Stillman >> co víkend, jedeš pryč ?

                                  Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 13:22:42

                                  plavan >> Pěkné jen nevím co bych s tím dělal. No tak peníze utratím a bude. Koupím něco příští rok. Nebo počkám až to bude u tebe aktuální a pak nějaké peníze seženu. To že bych ho chtěl už víš delší dobu, tak si snad na mě případně vzpomeneš :-)))

                                    plavan - Profil | Pá 22.7.2011 13:18:08

                                    16 Juraj 16 >> samotné navi bych chtěl dát za 18 stovek jeden. A tobě bych prodal ty speedy oba za trojku.

                                      16 Juraj 16 - Profil | Pá 22.7.2011 13:10:47

                                      plavan >> Ale na ty navijáky bych ti možná sehnal zájemce , za kolik chceš jeden ? Zeptal bych se kámoše.

                                        16 Juraj 16 - Profil | Pá 22.7.2011 13:05:25

                                        plavan >> No ptal sem se na ty pruty a navi a táta ani ne ten už jen fídraří ale mě to celkem začlo bavit chytat na gule , ale ptal sem se jen tak orientačně :-)