Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

plavan - Profil | Pá 22.7.2011 12:59:54

16 Juraj 16 >> jako celek nebo jednotlivě ? Ty dvě Ultegry se Speedama a futrálem bych dal tak za 6700 a přihodil bych tu kobru. Na Ultegrách je na každé 600m žlutého Shoguna, jednoho ze dvou nejlepších kaprařských vlasců, v ceně asi 1800 korun. Táta by měl zájem ? :-))))))))

    16 Juraj 16 - Profil | Pá 22.7.2011 12:56:28

    plavan >> To je pěkná kaprařská výbava , za kolik to prodáváš ?

      plavan - Profil | Pá 22.7.2011 12:56:18

      Stillman >> a pak, až bude úplně nejhůř, už jen dva Twinečky, dvě Gábiny a jednoho šmucíka. Dal bych i ledvinu, ale při mém zdrav. stavu by se ti nevyplatila :-(((((

        plavan - Profil | Pá 22.7.2011 12:54:46

        Stillman >> já mohu nabídnout dva třídílné kapráky Speed master 3lb 366cm, k tomu dvě Shimano Ultegry XSA 1200 4 roky staré, dvakrát u vody , stojan Nesvik Danio čtyřnohý s hrazdičkami na tři pruty a rohatinkami na vodorovné postavení i rohatinkami na kolmé postavení, Dvě 9m tyčové bojky se dvěmi závažími 0,5kg, tři pípáky s regulací citlivosti, výšky tónu a hlasitosti, tři svingery Fox s věčnými světýlky, jako bývahí v ručičkách hodinek. A k tomu futrál s ocelovou výztuhou a kobru od K. Nikla zvanou Banana.

          davaprd - Profil | Pá 22.7.2011 12:42:34

          plavan >> ;-)))) jo jo to je won, sraz moravských ještěrů se hold odkládá ...

            Stillman - Profil | Pá 22.7.2011 12:06:47

            plavan >> Ahoj, už máš hlad? Peníze už jsou :-)))

              plavan - Profil | Pá 22.7.2011 11:49:04

              davaprd >> to je ten závod, na kterej tady Zajda každého zval už od Vánoc ?

                davaprd - Profil | Pá 22.7.2011 11:20:37

                plavan >> to je príma, taky překvapivě zrušili GP Moravy.....

                  plavan - Profil | Pá 22.7.2011 11:11:50

                  davaprd >> ještě k té Sázavě, jako jediná se zvedla " jen " na trojnásobek. Berounka je na 200 kubanech a Jizera bude zejtra ještě horší, tam je už dnes druhej povodňovej stupeň.

                    davaprd - Profil | Pá 22.7.2011 11:08:12

                    plavan >> no to já se na matchku docela těším....možná pak hodím feeder s rybkou na wokouna nebo nějakého jiné drafce.....

                      plavan - Profil | Pá 22.7.2011 11:06:19

                      davaprd >> v tom očku by se dalo, ale tam je prej už plno :-)))))
                      já asi zejtra zase dojedu na přístav . A když by to nešlo nebo by hrozil déšť, tak asi na rybník s matchkou, ale nerad.

                        davaprd - Profil | Pá 22.7.2011 11:02:55

                        plavan >> no kdyby jsi jel s náma, tak se možná ještě rozjedeme, pětikilový krmelce by mohli u břehu držet....

                          plavan - Profil | Pá 22.7.2011 10:56:51

                          davaprd >> Na Mlíkárnu s Mirkem dneska nejedete ?

                            davaprd - Profil | Pá 22.7.2011 10:53:05

                            plavan >> Sázavu nedoporučuju, už minulý víkend stála za prd

                            PS: taky to vidím na Pančák v Jesenici, to bude perlínový masakr

                              plavan - Profil | Pá 22.7.2011 9:45:36

                              mpmaik >> jahodovobanánová se dělá taky z mrkve :-)))))))))))))))))

                                Paulus - Profil | Pá 22.7.2011 0:12:55

                                mpmaik >> Buzno ................. o))

                                  mpmaik - Profil | Pá 22.7.2011 0:03:43

                                  Beila >> jahodovo-banánová a fakt úžasná :-)

                                    Beila - Profil | Čt 21.7.2011 23:43:35

                                    mpmaik >> Fuj ta je určitě mrkvová.

                                      Stillman - Profil | Čt 21.7.2011 23:35:07

                                      plavan >> Dobrou,,,já taky. Jen chytnu ještě pořádnou štiku :-)))))))))))))

                                        plavan - Profil | Čt 21.7.2011 23:32:23

                                        Stillman >> já ještě s matchkou letos nebyl. Teď jdu chrnět.