Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

KóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:29:35

plavan >> máš recht. Takhle si to nějak představuji já :-)

    plavan - Profil | Čt 21.4.2011 10:29:18

    paia >> já mám dva metry jenom kolem pasu, na vejšku ne :-))))))

      KóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:29:10

      paia >> ti přijeli, když ty jsi už tři hodiny rybařil :-) nesmíš být starý lakota a občas se spolehnout na své krmení :-)))

        paia - Profil | Čt 21.4.2011 10:28:25

        plavan >> každej nemá dva metry...

          plavan - Profil | Čt 21.4.2011 10:27:22

          KóĎA >> tak tak. U toho křesla si krásně opřeš hlavu, ale hranu sedáku máš uprostřed zad.

            paia - Profil | Čt 21.4.2011 10:27:17

            KóĎA >> zatím nula, což ale není nic neobvyklého, loni jsem chytil jediné dva kapříky na řece na své poslední rybačce a na stojáku používám jiné pruty. jurášovci jsou nikdo? ano, dá, ale na rybách se přece nechrápe, zvlášť ne u feederu.... ;o)

              KóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:26:37

              plavan >> ale nohama pak drcáš do kohoutku jako ty paní v krásné epizodě kriminálního seriálu "Dobrodružství kriminalistiky", díl "Rekonstrukce".

                plavan - Profil | Čt 21.4.2011 10:24:20

                KóĎA >> i v nízké vaně se dá opřít hlava.

                  Kary - Profil | Čt 21.4.2011 10:24:12

                  KóĎA >> Dá, ale musí se tam přidělat prcýnko :-)))

                    KóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:23:25

                    paia >> a abych nezapomněl

                    3. dá se u toho tvého křesla opřít hlava?

                      KóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:11:25

                      paia >>

                      1. kolik jsi chytil na šmucíky mírových kaprů?
                      2. na tekoucí vodě zpravidla na horním forhontu nikdo dotyčnému nekrmí :-)

                        paia - Profil | Čt 21.4.2011 10:09:35

                        KóĎA >> to víš, dobře jsem ti zakrmil, kdežto mě tam nasypali antirybín... ;o)

                          plavan - Profil | Čt 21.4.2011 10:08:56

                          KóĎA >> zeptej se ho, kolik chytil na šmucíky mírovejch kaprů ? :-)))) Jestli tolik, co já, tak jsi měl pravdu ty :-)))

                            KóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:05:35

                            paia >> já nevím kdo dostal náskok 5:1 a stejně to pak prosral :-))))

                              paia - Profil | Čt 21.4.2011 10:04:37

                              KóĎA >> máš pravdu, neberou... ;o)

                                KóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:00:24

                                Vesy1 >> no vidíš, já nemít dva hodně podobné pruty, bych ho od Plavana vysvobodil :-)

                                  KóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 9:59:44

                                  Vesy1 >> já si myslím, že na prodejně se dá sleva také občas usmlouvat.

                                    plavan - Profil | Čt 21.4.2011 9:59:21

                                    Vesy1 >> myslím druhem prutu.
                                    Jednoho sygnuma XT 390m bych měl na prodej, kdybys chtěl :-)))))))) Má občas káplej lak na očku, je trošku křivej, ale když na něj pověsíš rybu, omdlíš od radosti. :-))))

                                      Vesy1 - Profil | Čt 21.4.2011 9:54:46

                                      KóĎA >> Tak ted na vipe píšou necelý 3800 ale stejně bych ho kupoval na prodejně néé přes net no ještě o tom popřemejšlim

                                        KóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 9:53:32

                                        Vesy1 >> je to on. Před Vánocema byl k mání za fantastickou cenu - nevím jak je to teď :-( Na toho nového se vykašli :-) je to šmucik a neberou na něj ryby ;-)