Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NVesy1 - Profil | Čt 21.4.2011 9:46:16

plavan >> Myslíš cenově nebo druhem prutu

    Nplavan - Profil | Čt 21.4.2011 9:45:53

    Vesy1 >> to čibuko bych volil taky. To ti KóĎA radí dobře. A kdybys chtěl modernu, tak Sygnum MRX-V.

      Nplavan - Profil | Čt 21.4.2011 9:44:10

      Vesy1 >> Amnezku nebo Middy G ? To máš teda hodně rozevřené nůžky.

        NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 9:44:08

        Vesy1 >> popřemýšlej ještě o starém čibuku sygnumu. Já bych dneska šel do něj. V 390.

          NVesy1 - Profil | Čt 21.4.2011 9:32:25

          KóĎA >> Já právě pořád váhám jestli middy nebo amneska, amnesku už sem viděl na middinu se jedu podívat dneska

            NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 9:30:53

            Vesy1 >> já jsem chtěl zkrátit futrál, nicméně jsem ty pruty raději přeměři a vyšlo toto.

              NVesy1 - Profil | Čt 21.4.2011 9:21:25

              KóĎA >> Tak to je špatný to je špatný

                NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 9:18:59

                Vesy1 >> dlouhá :-) ale kolegové ti určitě řeknou více. U starého je to tuším 165 cm u nového to méně nebude.

                  NVesy1 - Profil | Čt 21.4.2011 9:15:24

                  Zdravím potřeboval bych vědět jaká je transportka u Middy 3 G HEAVY FEEDER

                    NKosák - Profil | Čt 21.4.2011 7:06:27

                    Reznik76 >> Tak to su rád.... ;-))) Díky moc...

                      NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 22:39:22

                      plavan >> Mě to nebaví. Já se raději domlouvám na pevný místo a čas.

                        Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:39:08

                        Stillman >> nemůžu

                          NStillman - Profil | St 20.4.2011 22:35:47

                          plavan >> Tak pojeď taky.

                            Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:33:30

                            iL3gAl >> a dobré to je ?

                              NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 22:28:41

                              plavan >> Tak chtěl jsem zkusit jaký to je :-))).

                                Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:26:21

                                Stillman >> nevím Míšo, asi Bráník u hostelu. Ale nevím, kolik bude veslařů.

                                  Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:25:16

                                  iL3gAl >> ale hlavně, že sis zahrál, že jo ?

                                    NStillman - Profil | St 20.4.2011 22:25:10

                                    plavan >> Nějaký tip pro Míšu?

                                      NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 22:24:46

                                      plavan >> To bych musel nějakého mít, já mam jen mini krejzu. Ja si dělám srandu do Holíškovic bych asi nejel, hlavně ani moc nwm co zejtra bude.