Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Čt 21.4.2011 11:16:06

KóĎA >> ono by mě taky trochu lákalo jít o kousek níž, ale to je tam od lávky skoro nesjízdné, to by se muselo od soutoku a přes stavbu.

    NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 11:14:24

    plavan >> taková gábinka pod náporem pětikilového pupíka nebo šestikiláče amura - to musí být docela prima. Jinak bivaky jsou na "parmím" místě. Ale dole je to lepší. A slez k vodě se také dá.

      Nplavan - Profil | Čt 21.4.2011 10:53:01

      KóĎA >> v Lipánkách je prej pět bivaků a hádej na kterých místech ? Ale určitě bych chtěl v sobotu na Béčko, nebo na Ohři , to záleží, jestli mi dneska někdo zaplatí :-))))
      Víš co, já potřebuju odchytat něco na Gábinky a to v Lipánkách není moc zážitek. Ale určitě se domluvíme, já si na ně zachytám dneska a zejtra.

        NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:47:15

        plavan >> ty by jsi si nešel o víkendu sednout na Béčko do Lipánek? Čudle tam otravovat nebudou, naopak šance na pěkného pupíka je vysoká.

          NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:46:35

          Kary >> no z ryb to už teče, tak snad to bude ok.

            NKary - Profil | Čt 21.4.2011 10:45:54

            KóĎA >> O tom tření jsem taky uvažoval a modlím se aby to rybky stihly. No uvidíme, snad si zachytáme.

              NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:44:29

              Kary >> možná na čumendu, mně se moc závodit nechce. Já tipuji, že to bude obdoba Sadské. Milion ryb ve tření... Na druhou stranu by při součastném počasí by se to mohlo do čtrnácti dnů vytřít a pak by to bylo asi maso. Hlavní důvod ale je, že chci mít do května zaplacené veškeré fixní náklady na Norway.

                NKary - Profil | Čt 21.4.2011 10:39:27

                KóĎA >> To asi ta druhá varianta :-)) a tak se tam pěkně lapalo. Jsem zvědav na ty Sedlčánky. Tam doufám budete i s capitánem :-))

                  Nplavan - Profil | Čt 21.4.2011 10:38:03

                  KóĎA >> já mám letos pupíčka ( pupka ) jenom ze žrádla. :-)))) Ale toho už mám dlouho.

                    NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:37:17

                    Kary >> nejedu, podóstvé nežeró nebo už byly sežrané - bude to nůďo. Kdybych měl moravskou povolenku, tak se jedu v neděli podívat na Svitavu, tam by mě to fakt lákalo (první kolo ajvašimi kapu)

                      NKary - Profil | Čt 21.4.2011 10:36:00

                      Chlapcí, závidím vám. Já mám celý víkend ranní a navíc dvanáctky. :-(((( Nic moc. KóĎo co Beroun?? Nejedeš?

                        Npaia - Profil | Čt 21.4.2011 10:35:35

                        KóĎA >> vzhledem k blížícím se velkým výdajům, odkládám výpravy do vzdálenějších končin na později. holt se musím naučit šetřit.

                          Npaia - Profil | Čt 21.4.2011 10:34:17

                          plavan >> sobota nejspíš ženská a pak dva dny rybačka, ale kam vyrazím, je ve hvězdách...

                            NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:34:03

                            paia >> máš pravdu, napsal jsem dvakrát Berounku. Jinak o víkendu bych na Jízu docela jel, ale až někdy k večeru, bude to tam hroznej pečák.

                              Npaia - Profil | Čt 21.4.2011 10:33:06

                              KóĎA >> chybí ti tam Jíza

                                NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:32:51

                                paia >> ale já vím, že nejseš lakotnej. Akorát se budeš muset naučit krmit. Ale to přijde, neboj :-)))

                                  Npaia - Profil | Čt 21.4.2011 10:32:23

                                  KóĎA >> mimochodem, zapomínáš, že mám křesla dvě... ;o)

                                    NKóĎA - Profil | Čt 21.4.2011 10:32:12

                                    plavan >> když o tom tak přemýšlím, musím se pochválit. Mám letos pupíčka

                                    a) z Labe
                                    b) z Berounky
                                    c) z Vltavy
                                    d) z Jizera

                                    Na jiné další řece jsem nechtal. Z čeho pramení, že je jich všude jako sraček :-)))

                                      Npaia - Profil | Čt 21.4.2011 10:31:16

                                      KóĎA >> zajímavé, že moje záběry ustaly v okamžiu, kdy jurášovci začali chytat... ;o) já lakota nejsem, ten den jsem rybám dopřál krásny 3 kila voňavého Lorpia s plechovkou Bonduelky a půl litrem červů.

                                        Nplavan - Profil | Čt 21.4.2011 10:29:54

                                        paia >> na víkend jedeš pryč nebo půjdeš s námi rybařit ?