Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:23:39

Stillman >> mohl bych, ale pak bych neměl volno v pátek a v úterý. Jsem opět na pokraji bankrotu, takže musím být připraven na kšefty dopředu. A navíc budu muset opruzovat opraváře, aby mi doopravil auto, jinak na něj ani nesáhne, páč má jako všichni tento týden na pilno.

    NReznik76 - Profil | St 20.4.2011 22:23:07

    Kosák >> oznam mu že jo já přijedu

      NBeila - Profil | St 20.4.2011 22:22:32

      davaprd >> Dnes jsem dostal chuť na dobrou grilovanou rybku.

        NStillman - Profil | St 20.4.2011 22:21:51

        plavan >> Ty asi zítra ráno nemůžeš co?

          Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:21:00

          iL3gAl >> já měl na mysli Holíškovice , jimi jsi pohrdal. Na pruty jsem nemyslel.
          Jaká výměna ? Za krátkého Krejzu ? O tom by se dalo jednat.

            NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 22:18:54

            plavan >> Já bych za ně prachy nedal jsou to staré šunky to by musela projít výměna, jinak ne.

              Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:17:49

              iL3gAl >> copak, už jimi tolik nepohrdáš ? :-))))) Co se stalo ?

                NStillman - Profil | St 20.4.2011 22:16:12

                plavan >> Na ryby půjdu asi zítra před prací. Ale nevím jak mi bude. Dneska jsem připravil splávky tak bych poprvé vytáhl boloňku.

                  NStillman - Profil | St 20.4.2011 22:15:22

                  plavan >> Přesně jak píšeš. Další měsíc a ten ještě o jeden dál, to už bude peklo. Pak je to tam jak na dálnici. Stojíš frontu i na jez :-(((

                    NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 22:15:03

                    plavan >> Neštvi mě stim pořád :-)))). Já myslel takové Holíškovice na večer :-)))

                      Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:12:27

                      Kosák >> tak ať se dobře vyspíš !!!

                        Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:11:58

                        iL3gAl >> zejtra už se snad někam dostanu. Já ani nemám nějakou práci, ale musím zajet alespoň jednou na skládku a předtím trochu vytřídit kontík. Pak pro červy, ještě do dílny doopravit Ávku před technickou ( opakovanou ) a pak zacpanou Prahou někam. A doklud to všechno nevyřídím, tak na ryby nemohu. Ale mám nějaké věci pro Turba a on pro mě, tak se budu snažit jet někam za ním. Mě by se líbilo do Čmelíkovic na bůčky se dvěma Gábinkami :-))))

                          NKosák - Profil | St 20.4.2011 22:09:45

                          plavan >> V pohodě... ;-)))
                          No nic, já jdu do hajan, celej den jsem byl v Podještědí na školení... I když tam bylo kráááásně, tak jsem utahanej jak pes....
                          Tak pěkný zbytek večera...

                            Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:09:20

                            Stillman >> ale chápu, že chceš jet na pstruhovku, dokud tam ještě nějaké zbyly. A dokud je klid od vodáků. A dokud je tak krásné počasí.

                              NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 22:08:24

                              plavan >> Co zejtra odpoledne, pojedeš někam? Nebo v pátek

                                Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:07:50

                                Kosák >> já tě nestraším, jen jsem přemýšlel nahlas.

                                  NKosák - Profil | St 20.4.2011 22:06:34

                                  plavan >> Není... Byl jsem se tam podívat, když jsem byl pracovně v Praze... A je tam i malé parkovišťátko...

                                    NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 22:04:51

                                    plavan >> Tam neni. Aspoň nebyla.

                                      Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:04:36

                                      Stillman >> musíš jít na pstruhovku nebo bys šel s Péťou na parmí ? A osahal si Gábinku :-))))))

                                        Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:03:35

                                        iL3gAl >> měli by mít kluci štěstí, mě to přijde velmi rozumné od vedení KFL, že si to uspořádají v Praze o velikonocích, páč ta bude vylidněná a parkoviště budou prázdná. Ale neznám to tam tak dobře a už dlouho jsem tam tudy nejel za denního světla. Jestli není modrá zóna apod.