Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 22:02:51

Stillman >> Něco domluvíme já mam volno do pondělí, ale celkem bych si dal pauzu. Už si umyl Atose Portosi?

    NKosák - Profil | St 20.4.2011 22:01:50

    plavan >> To rád slyším ;-)))

      NKosák - Profil | St 20.4.2011 22:01:38

      iL3gAl >> Jo jo, anglickou rodinu...

        NStillman - Profil | St 20.4.2011 22:01:19

        iL3gAl >> Mam neděle, pondělí a úterý volno. Tak přemýšlím :-))))

          NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 22:01:09

          Kosák >> Nj a ty máš vlastně ještě ty anglický pruty.

            Nplavan - Profil | St 20.4.2011 22:00:25

            Kosák >> Twineček to na Vltavě umí, když mu to nebudeš moc kazit, bude to dobré :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

              NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:59:51

              plavan >> Nebo na ten kanál.... Hodně těžká voda, ale co ;-) Takovej je život... Jinak na to nemyslím, pač určitě zůstaneme tam ;-)))

                NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:59:47

                Stillman >> Já nejdu do školy :))).

                  NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:59:30

                  plavan >> Když přijedeš ráno tak tam volno bude. Ale určo tam něco bere, znáš to sám.

                    NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:59:13

                    iL3gAl >> Já mám taky Najdenenajde ;-))) A Twinečka :-)))

                      NStillman - Profil | St 20.4.2011 21:58:41

                      iL3gAl >> Jak jdeš do školy? Jo a našel jsem nějaké ubytování okolo dvoustovek.

                        Nplavan - Profil | St 20.4.2011 21:58:11

                        iL3gAl >> jakože pod stromy v Roztokách bude o slunečné neděli, která je součástí prodlouženého víkendu, volno ? I když tam prej nic nebere, takže asi bude volno.

                          NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:57:28

                          Kosák >> Láďa vám to tam vyhraje, nasadí najdenenajde a daiwičku :))))

                            NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:56:21

                            iL3gAl >> Nebo tak... Do Roztok...

                              NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:55:59

                              Reznik76 >> Super, tak tady to máš a můžeš si to stáhnout... Máme tam i nějakej ten řád, aby byly trošku nějaká pravidla... http://www.fishteamberounka.wbs.cz/KLADENSKA-FEEDER​-LIGA.html
                              Takže můžu tomu klukovi oznámit, že má na 1. kolo náhradníka, jo???

                                NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:55:04

                                plavan >> Náhradní plán je lehký pujdou vejš, tam je místa celkem dost. Nebo by mohli jet do Roztok.

                                  NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:54:29

                                  plavan >> Na náhradní plán nebude čas... Maximálně přesun víš proti proudu :-))) Takže plán B je vlastně plán A :-)))

                                    NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:53:18

                                    plavan >> Tady neparkujou, parkujou niž u té zdi. Byla by to hodně velká vyjímka, nikdy jsem v tomhle úseku zaparkovanou loď neviděl. Ale určitě by se to dalo nějak domluvit :-)))).

                                      NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:52:56

                                      iL3gAl >> A neboj, samozřejmě jsem to myslel ve srandě...

                                        Nplavan - Profil | St 20.4.2011 21:52:46

                                        Kosák >> s těmi remorkéry jsem si dělal srandu, jen jsem tě trochu poškádlil. Ne, že by tam nemohli být, ale nikdy jsem je tam neviděl. Kdyby jste měli nějaké trable, je dobré mít náhradní plán.