Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NReznik76 - Profil | St 20.4.2011 21:52:40

Kosák >> tak hele pošli mi to rovnou a nikoho nescháněj :-)))))) Já už si to zařídim :-))))) Šárka bude ráda že jí jeden den nebudu otravovat a oběd si uvařim předem pak jí ho jen ohřeju

    NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:52:34

    iL3gAl >> Rád bych, ale jsem do půl 5 v práci...

      NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:51:05

      plavan >> Bohužel, není čas :-(((( A na chatě je hafo práce po zimě...

        Nplavan - Profil | St 20.4.2011 21:50:52

        iL3gAl >> jen aby tam nebyly zaparkované remorkéry.

          NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:50:44

          Reznik76 >> To by bylo super... Protože pak, když někdo přijede sám bez parťáka, tak je to hned hrozná ztráta na ostatní... Určitě se ozvi, kdyžtak Ti pošlu propozice...

            NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:49:41

            Kosák >> Přijeď zejtra odpoledne, vyzukoušíme co tam bude brát :-))))))). Třeba nic.

              NReznik76 - Profil | St 20.4.2011 21:49:34

              plavan >> já o tom přemejšlel včera :-)))) ale nakonec sem se jel podívat na tu Štváňu
              jako že bych to tam prubnul a pak s výhodou tréninku na závodní trati nastoupil :-)))))

                Nplavan - Profil | St 20.4.2011 21:49:33

                iL3gAl >> mě už to nebere, ani když jsem u vody sám, dá se na to zvyknout.

                  NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:47:53

                  plavan >> To je možný :-))). Kdybych hodně hledal najdu lopaty co jsem tam v loni chytal, ale byl jsem tam jednou. Ale znáš to ve více lidech to nebere nikde.

                    NReznik76 - Profil | St 20.4.2011 21:47:53

                    Kosák >> zařídit to pude :-))) stejně si dávám tenhle víkend jen jednu rybačku. Děcka maj prázdniny a já se potřebuju taky pořádně vyspat :-))))
                    EDIT: děcka sem myslel všeobecně, já se musim postarat o jedno :-))))

                      Nplavan - Profil | St 20.4.2011 21:46:53

                      Kosák >> to jste si to tam nebyli nikdo ani vyzkoušet nanečisto ?

                        NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:46:28

                        Reznik76 >> Chytej na žižalku.

                          Nplavan - Profil | St 20.4.2011 21:46:27

                          iL3gAl >> ale já tam vloni jednoho rybáře viděl, ale bylo to v létě, kdy ryby braly všude. Jemu ale prej ne :-))))

                            NReznik76 - Profil | St 20.4.2011 21:45:45

                            Kosák >> co ti Kleo radil :-)))) abych nebyl v nevýhodě :-))))))

                              NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:44:33

                              Kosák >> Ja ti poradil jen že tam by to šlo spáchat, ale chytal jsem tam všhovšudy 2x? :D:D:D

                                NReznik76 - Profil | St 20.4.2011 21:44:26

                                Kosák >> musim to promyslet a dohodnout se s dítětem :-)))) zejtra tu budu po po 19h dám ti definitivně vědět zatim se mnou počítej na 95%

                                  NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:44:02

                                  Reznik76 >> :-((( Jasné, to se nedá nic dělat....

                                    NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:43:34

                                    iL3gAl >> Jasný, klidně... Rád Vás pozdravím... A třeba Ti dám hned po čuni, když to nebude brát :-)))))) Žes mi kamarádsky poradil :-))))))

                                      NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:43:27

                                      Reznik76 >> Jí vezmeš sebou. Nebo se strejda předseda bude starat :-)))).

                                        NReznik76 - Profil | St 20.4.2011 21:42:37

                                        Kosák >> nevim jak to skoulet doma, Andrea bude v práci a já se budu muset starat o Šárku :-(