Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:40:23

Kosák >> Se přijedem kouknout, jestli nebudem na rybách :D:D. Takže nic neslibuju.

    NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:40:06

    plavan >> Četl jsem, že sis udělal nákupní výlet ;-))) Neboj, tam já to znám, ne tak dokonale jako Ty Mr.Barbus ale je to tam pěkný...

      NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:39:02

      Reznik76 >> Sraz je do 7h, a chytáme 8-12...

        NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:37:46

        MiPo >> Čistá dneska zrovna nebyla no.

          NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:34:51

          krunýři šli taky i hezký.

            NMiPo - Profil | St 20.4.2011 21:34:15

            iL3gAl >> tys tam tu vodu pěkně zaneřádil

              NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 21:33:05

              Dneska na žídce klasika.

                Nplavan - Profil | St 20.4.2011 21:18:44

                Kosák >> a když se zadaří, je z toho toto

                  NReznik76 - Profil | St 20.4.2011 21:17:25

                  Kosák >> od kolika do kolika to vidíš?

                    Nplavan - Profil | St 20.4.2011 21:15:04

                    Kosák >> ale jelikož jsem si přivezl v pondělí " poklad " , tak si nejspíše udělám Garbolino Super ( G ) Day ve Vojtíškovicích ve stínu. Ale to je jen taková úvaha. Takhle nějak vypadá Super G akce

                      Nplavan - Profil | St 20.4.2011 21:12:25

                      Kosák >> mě opravdu ne, já se rozhodnu až v neděli ráno, kde a jak budu chtít chytat. Není to nic proti tobě, ale jenom z kamarádství si krásný sluneční prodloužený víkend nenechám sebrat. Musíš tlačit na Klea, ten to má kousíček a je soutěživej :-)))))

                        NIšma - Profil | St 20.4.2011 21:07:19

                        Kosák >> kde to přesně máte?

                          NKosák - Profil | St 20.4.2011 21:02:58

                          Opravdu se nikomu nechce v neděli dopo na kamarádské závody??? :-))

                            NReznik76 - Profil | St 20.4.2011 18:44:57

                            KóĎA >> já sem tam chodil na ten výtok taky ani sme se moc neschovávali :-))) jen ty ryby tam byly pěkně smradlavý a domu sem je nosit nesměl :-)))))

                              NRybkin - Profil | St 20.4.2011 16:45:40

                              KóĎA >> Tak to se omlouvám,kup toho Peníka je to ověřená klasika

                                NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 14:23:37

                                Rybkin mě navnadil vláčákem od Norstreamu řady NorWay, prý to není úplně nejvyšší řada atp... tak jsem se koukal na cenu a vskutku lidofka... za tyhle pjachy bych si nechal vláčák ručně postavit :-)

                                  NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 13:38:11

                                  davaprd >> jdu s bráchou na pívo...

                                    NStillman - Profil | St 20.4.2011 13:33:44

                                    KóĎA >> Jde hlavně o věci. Ale ty jsme nakonec tahali všechny sebou. Takže by to problém asi nebyl. Teda spát venku, v autě by to problém byl :-)))

                                      Ndavaprd - Profil | St 20.4.2011 13:23:50

                                      KóĎA >> hele wole, mám na zítra wopušťák, nedáme pupíkodrom? Nebo zajedeme na Kyják a vezmeme kolegy z GFC?

                                        NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 13:00:00

                                        plavan >> BINGO :-))))