Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | St 20.4.2011 12:57:31

KóĎA >> protože oni mohou večer řídit auto :-)))))

    NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 12:49:06

    plavan >> voni mají ty funkční prádélka, dejcháče - jim zima ani bejt nemůže. Usuší se na vzduchu. Ale podivuji se tomu. Já jsem chudej, na každém závodě se hrbím v autí a voni si zařizují penzióóóny či co ;-)

      Nplavan - Profil | St 20.4.2011 12:46:17

      KóĎA >> tak měj pro ně pochopení, když stojej celej den ve vodě. Taky potřebujou usušit věci. Ty jsi na Lulánky hned wostrej :-))))))

        NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 12:45:21

        KóĎA >> To by taky šlo ale s ohínkem by byl problém.

          NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 12:44:27

          vy smradi, pod širákem to neumíte? :-)

            NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 12:43:41

            Stillman >> Jj tak Rožumberk je hned vedle to už nevadí.

              NStillman - Profil | St 20.4.2011 12:42:43

              KóĎA >> Hákuju.

                NStillman - Profil | St 20.4.2011 12:42:29

                iL3gAl >> Tak ubytování v Rožumberku je nejlevnejší za dvě kila. A nevim jestli ve Vyšším seženu něco levnějšího. Ber taky na zřetel že pak začnou vodáci a to už si na řece nezachytáš. Jen ráno.

                  NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 12:42:04

                  Stillman >> ty nehákuješ?

                    NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 12:34:41

                    Stillman >> Snaž se to hodit na víkend.

                      NStillman - Profil | St 20.4.2011 12:34:09

                      iL3gAl >> Už tady studuju další termín a to ubytování se snažim sehnat.

                        NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 12:30:31

                        Stillman >> Já tam nebyl :D:D.

                          NStillman - Profil | St 20.4.2011 12:29:46

                          iL3gAl >> Jak bylo ve škole?

                            NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 12:27:40

                            plavan >> :-) jinak tvé tipy mě rovněž lákají, ale chci jet na ryby. A Berounka je plonková. A Ohře? S tou nemám ale vůbec žádné zkušenosti. Kdyby byla normální situace tak jedu na odpoledne do Roztok pod stromy. Klídek a stín. Jenže platí to o té rybnatosti jako na Berounce. Zbývá Labe - jenže kam. Zkusit něco nového? Kdo ví... Ale v tom případě bych hledel někde od Mělníka výše - a to pro tebe není.

                              NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 12:25:46

                              plavan >> My potřebujem pro červy tak jsme řikali že by jsme jeli na zídku, ale ten pekáč bude nechutnej.

                                Nplavan - Profil | St 20.4.2011 12:24:28

                                KóĎA >> já si to tam přes letní den dokážu představit, proto tam nejedu :-))))
                                A díky mé nové zbroji dám šanci nějaké parmici, i když z toho asi nic nebude :-))))

                                  Nplavan - Profil | St 20.4.2011 12:23:46

                                  iL3gAl >> jo, u Sikiho. Nevím, za jak dlouho mě naloží. Po třetí mám přistavit kontísek.

                                    NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 12:22:47

                                    plavan >> já bych také na zídku nejel, to bel jen ftip :-) Vůbec si to tam nedokážu v tom pařáku přes den představit...

                                      NiL3gAl - Profil | St 20.4.2011 12:05:14

                                      plavan >> Tak co dneska? Makáš?

                                        Nplavan - Profil | St 20.4.2011 12:00:54

                                        davaprd >> s Gábinkami jsem nespal, ani s jednou. Ale kdybych napsal, že jsem je včera celý večer neosahával, byla by to lež :-)))))))))
                                        Dokonce se mi podařilo tu Zdendovu už umejt. Teď mě čeká můj sporák, v takovém stavu ještě nebyl. Pořád vypadal, že půjde dobře umejt a najednou se ten omastek zdrcnul a nejde s ním hnout. To bude fuška.