Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | St 20.4.2011 12:00:13

KóĎA >> na zídku nejdu, tahat hadráky, ze kterých teče mlíčí už se mi omrzelo, ale zase nezkazím žádnej sraz, to se ví.
Raději bych Berounku nebo Ohři. Podle peněz v kešeni. Ale na obou řekách 10 st. voda a nebere to. Ale moje rameno a loket zbožňují chytání nakrátko se 40g krmelcem.

    Ndavaprd - Profil | St 20.4.2011 11:45:19

    plavan >> už se tam chystám, možná by Jirka předseda mohl prolomit kyjáckou nulu :-))))

    PS: co ty spal jsi s Gábinou nebo jsi na ní jenom koukal? ;-)))

      NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 11:42:43

      plavan >> na zídce? kremace zaživa :-)))

        Nplavan - Profil | St 20.4.2011 11:41:48

        KóĎA >> mám to podobné, ale o víkendu si to vynahradím, teda myslím si to :-)))))

          NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 11:35:18

          celý týden je to nějak proti mě, na ryby asi až v neděli :-(((( Pokud se zítra nenachmelím - vysoce nepravděpodobné (po letech jdu s bráchou na pivo) tak až pátek. Ach jo.

            NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 10:39:30

            Zajda >> to by bylo blbé, kvůli blbosti papíry v čistírně... To už raději napíchnout vocásek v lednu, jak se to již stalo módou :-))))

              NZajda - Profil | St 20.4.2011 10:30:29

              KóĎA >> Taky se mi to předloni povedlo...Nějak jsem se trefil mezi dvě cedule se zákazem a už to bylo...Naštěstí jsem byl taktně upozorněn spřízněným pejskařem..:-)

                NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 10:21:35

                Zajda >> sám ne, za to jsme se bedlivě rozhlíželi :-) snad je to už promlčné. Inu, hříchy mládí...

                  NVesy1 - Profil | St 20.4.2011 10:01:01

                  plavan >> To bude asi se tam pojedu na ten masakr podívat na kole.Ono tam těch ryb za pár dní moc nebude.

                    NZajda - Profil | St 20.4.2011 9:59:25

                    KóĎA >> A nebylo ti divné, že jsi u vody sám?

                      Nplavan - Profil | St 20.4.2011 9:58:52

                      KóĎA >> teď tam bude jezdit paia. Já si to tam neumím příští sobotu představit. To bude masakr, na tak malou vodu dát tolik ryb jak skoro na Kyják.

                        NKóĎA - Profil | St 20.4.2011 9:50:54

                        plavan >> já na Jivinách už chytal. To je nějaké divné co :-)))))

                          Npaia - Profil | Út 19.4.2011 23:12:15

                          chřenovák >> no krása, hned dva novy revíry v mé blízkosti a jeden dokonce i v docházkové vzdálenosti od baráku.

                            Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 22:59:07

                            chřenovák >> díky za informace, dáva bude mít možná díky nim lehčí spaní :-)))))

                              NReznik76 - Profil | Út 19.4.2011 20:05:09

                              Rybkin >> seděl sem hned pod tim ohybem takže kousek níž než vždycky
                              ryby se neukazovaly vůbec a nikde

                                NReznik76 - Profil | Út 19.4.2011 20:03:35

                                Rybkin >> lomcováky jako sviň jenže zásek do prázdna
                                dávám jim tejden maximálně dva :-)))))

                                  Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 20:02:48

                                  Rybkin >> to lapil pěknou macandu. Ale jemu tam chyběly určitě ty veslařky ze šestky :-)))) proto je nakrklej :-))))

                                    NRybkin - Profil | Út 19.4.2011 20:02:24

                                    Reznik76 >> A chytals na tvem místě jo?Neukazovaly se dole u mostu?

                                      NReznik76 - Profil | Út 19.4.2011 20:01:44

                                      Rybkin >> záběrů sem měl celkem dost, ale na sekání minimum