Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | Út 19.4.2011 20:00:11

Reznik76 >> Tak to je krasavice

    NReznik76 - Profil | Út 19.4.2011 19:59:31

    nicméně misi se mi alespoň částečně podařilo splnit :-))))
    jedna ostrá se povedla byla krásně macatá. Bohužel ale sama:-(

      NRybkin - Profil | Út 19.4.2011 19:58:29

      Reznik76 >> Pár jsou dvě?Za celý dopoledne nic moc co

        NReznik76 - Profil | Út 19.4.2011 19:56:59

        tak sem to dneska zkusil u Petra za barákem, jelikož sem zaspal :-))))) tak sem si užil hodinový poskakování v ranní špičce
        a stálo to pěkně za starou bačkoru :-(( chytil sem jen pár tescoryb

          Npaia - Profil | Út 19.4.2011 17:29:05

          plavan >> jojo

            Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 16:44:33

            paia >> plavačka speed ?

              Npaia - Profil | Út 19.4.2011 14:48:38

              plavan >> já se budu brzo asi odhlašovat, začne mi placení a kdo ví, která část výbavy to přežije... zatím nejvíc to má nahnuty Speed, 3x do roka u vody tu cenu moc nevyvažuje.

                NKóĎA - Profil | Út 19.4.2011 11:34:30

                Jyrka dneska asi neměl klidné spaní :-)))

                edit: a Plavan také dneska už určitě nacpal pod jazyk několik nitráčků - ty gábinky ho zmohly více než tři návštěvy Šaldovky v jeden den.

                  Nturbo - Profil | Út 19.4.2011 9:01:43

                  V podvečer naštěstí přestali ty zakrslíci brát a dokonce jsem zasekl kaproše s kterým jsem to dobojoval až ke břehu a dokonce jsem ho viděl . Pak ale změnil taktiku a sponěl si na tu trávu co toste asi 2 m od břehu a z přehledem tam zanířil no a na to M 0,123 neměla a tak jsem o něj přišel .Pak se vše vrátilo do narmálu a zase šji jen placky zato ale pěkný .

                    Nturbo - Profil | Út 19.4.2011 8:56:00

                    Pak ale najeli zrcátka a tři hodiny v kuse jsem se nezastavil .Když náhodou přestali ty malí poraně kousat tak se povedlo chytit i rybu jiného druhu.

                      Nturbo - Profil | Út 19.4.2011 8:50:58

                      Já jsem navštívil opět známé místo na ryo ebro a to pod komorou páč jsem potřeboval jet někam na jisto.Času moc není a tak jsem zvolil jistotu minulích dní.Hned na začátku jsem ulovil pěknýho pamcíře a i cejnum chutnalo.

                        Nkubah - Profil | Út 19.4.2011 7:01:26

                        iL3gAl >> super fotky, podle některých to ani nevypadá na ČR....

                          Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 1:03:47

                          Na celnici mi problémy nedělali, takže jsem dovezl ten francouzský národní poklad ve zdraví domů a zadarmo. Když jsem přejížděl státní hranice Prahy v Ďáblicích, byl jsem na sebe hrdý, udělal jsem něco krásného pro svou vlast. Škoda, že zítra musím čekat na revizáky a ve středu musím odpo do práce. Jinak bych vyrazil na Berounku s oběma přírůstky. Aby se proběhly, Gábinky feederové :-))))
                          Takže pro paiu : mám tři super gabči, to by mělo stačit na důstojné členství v klubu, že jo ?

                            Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:59:21

                            Chtěl bych poděkovat Išmovi i Numenovi za milou společnost, i když Zdenda se stavil jen na chvilku po práci. Rád jsem Vás kluci viděl a určitě dorazím letos víckrát. Severu zdar !!!!!!!

                              Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:57:16

                              A před odjezdem jsem byl tak trochu natlačen do toho, abych vysvobodil ještě jednu Gabču. Pojal jsem to jako dobrej skutek, místo čtyř špiček byla jedna a ta nejhorší laminátka. Prut odřenej jako žádnej jinej, na dvou místech ťuklej. Proč si ti rybáři raději nekoupí na provázku kačera z plastu. Tahat po asfaltu feeder od garbolina na provázku je neetické. Kdyby byla Gabča pejsek a já byl Kubišová, žaloba za týrání by tě Zdendo neminula :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))

                                Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:52:19

                                A takto vypadá " plavanův sen " v reálu. Raději bych ostré, ale nechci se rouhat.

                                  Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:48:18

                                  Samo, že ho v pohodě ulovil, jenom prej okem 10m sektoru moc neváží :-)))))

                                    Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:45:41

                                    Ale Išma už honil ve vodě dalšího tloušťáka. Ochladilo se, tak si navlékl krásnou bundu. byl jako ze škatulky.

                                      Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:42:04

                                      Išmo, já su tak šťastnéééj !!!!!!

                                        Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:40:24

                                        Jesena jsem už dlouho neviděl, proto to prohlížení.