Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:38:56

A hned na první nához ryba. Gabča se ohnula ve Fenclovce a copak to tu máme ?

    Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:35:07

    Proběhla i tolik očekávaná " výměna zajatců " . Išma si vzal do péče papouška Milouše a já dostal protiváhou Gabču, která už jednou moje byla :-)))) Jiskra se vrátila do oka. Ještě teď jsem dojatej. Ihned jsem ji nastrojil a jela naostro :-)))) do sedla se ji vyhoupnul malej twineček a bylo to nádherné setkání. Oni spolu vyrůstali a těšili se na sebe .-))))

      Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:31:35

      Hned mu to začalo poskakovat a za chvilku měl tlouště. Byla to ryba hodně dobitá, ale počítala se.

        Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:27:17

        Išma dorazil za 15 minut a nabil si nové zbraně.

          Nplavan - Profil | Út 19.4.2011 0:25:43

          Včera jsem poctil státní návštěvou kolegy ze Severní Evropy. Hlavní důvod této cesty byl pokus o vykoupení Gábinky ze zajetí. Zacházelo se s ní slušně, ale pořád to bylo zajetí :-)))))
          Abych si zkrátil čekání na hráče Severu, našel jsem si kousek od Išmova obydlí tento krásný úsek řeky s malým ouplávkem.

            Nplavan - Profil | Po 18.4.2011 23:53:44

            Veřejně děkuji Kleovi za krásné fotky z víkendové rybačky na pstruhových vodách. Fotky mě uchvátili a kdybych nebyl chudý a chabrus, jel bych o víkendu taky.
            Ještě jednou díky !!! Ať žije Kleo !!! Hip, hip, huráááá !!!!

              NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 23:30:53

              Malše

                NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 23:29:12

                Černá řeka.

                  NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 23:21:32

                  Díky Péťo.

                    NStillman - Profil | Po 18.4.2011 22:46:07

                    :-)

                      NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 22:36:50

                      Pěknej duháček s tůňky, potočáku jsme dneska nachytali nespočet, já je nefotil Míša asi nějaký ano.

                        NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 22:33:56

                        Ale dneska se nám nejvíc líbil černý potok.

                          NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 22:32:04

                          Stoják jak přehrada.

                            NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 22:27:35

                            Dneska jsme projížděli stojáky ale nic moc to nedělalo tak jsme jeli na říčky, kde to bylo opravdu nádherný, někdy jsme ani nevěděli jestli jsme ještě v čechách :-))))

                              Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 22:21:39

                              Išma >> mě by ty špičky stály stejně ranec. A Plavan měl radost....

                                NIšma - Profil | Po 18.4.2011 22:20:29

                                numen >> to jsem měl vědět, že tě zlomí na takovou cenu, tak by možná jel i zbytečně :-)))

                                  NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 22:20:19

                                  Chytali jsme opravdu daleko.

                                    NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 22:17:53

                                    Včera to pro nás byl smolný den, Vltava nám trochu stoupla a my neměli skoro záběr. Tak jsme jezdili po Malši a tam nachytali nějaké potočáky. Ale zase jsme potkávali u vody pěkné zvířátka.

                                      Nnumen - Profil | Po 18.4.2011 22:17:34

                                      tak plavan usmlouval krásnu cenu. Měl jsem jen jednu špičku a nepřivezl tvrdej futrál. Ale očíčka musvítily jak děcku:-)

                                        NiL3gAl - Profil | Po 18.4.2011 22:14:47

                                        Já si svojí největší rybu chytil hned první den a tou byl tenhle pliseňkovej duhák 50cm.