Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 15:50:59

Cejni byly při chuti takže se výkend vyjímečně vydařil.I Ruda po počátečnim neuspěchu nakonec vytáhl pár pěknejch kousků:-)

    NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 15:49:06

    Dneska to bralo líp ale bylo to asi tim že se včera trochu zakrmilo.

      NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 15:44:58

      Jeho krmení moooc chutnalo opeřencum:-))))

        NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 15:43:51

        KóĎA chytal na pšenici a na tu to kupodivu šlo

          NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 15:40:03

          Péťa rybám moc nedal,jeho měkčený peletky rybám moc nešmakovaly tak šteloval jiný nádobíčko:-)

            NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 15:38:31

            A k večeru i pár pěknejch karasů

              NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 15:37:29

              Dáva tahal velice pěkný cejny

                NRybkin - Profil | Ne 17.4.2011 15:35:36

                Tak hlásim návrat z celovíkendového cejnování.Včerejší odpolední srázek byl hodně povedenej

                  Npřemysl - Profil | Ne 17.4.2011 11:42:01

                  plavan >> pošli mi místo kde budeš, kalfasáci budou dnes do 14 hod. pak bych asi přijel

                    Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:41:38

                    Tak já vyrážím, mějte se tu fajn, musím ještě koupit u Maca nějaké umělé maso v umělé housce. :-))) a zmrzlinu v kornoutu.

                      Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:40:33

                      Kosák >> u nás bys dostal jen placatou bábofku s kafem :-)))))

                        NKosák - Profil | Ne 17.4.2011 11:38:45

                        plavan >> Věřím a děkuju... Kamarád Kóďa už mi volal, zda nechci jet s ním, že by mě vzal... Ale jsem pozván na oběd :-))

                          Nkubah - Profil | Ne 17.4.2011 11:38:29

                          plavan >> ty jsem loni vyhodil, byly plesnivý :-)) Taky od chytila v nějaký patlanici :-)))

                            Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:37:24

                            kubah >> a ještě k tomu rohlíkáči, když rohlíkáč, tak jedině v dipu.

                              Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:36:56

                              kubah >> mým favoritem jsou ty peletky a neuhnu od toho :-))) leda k nim dám na háček ještě foukačku a červy, ale to až v nouzi :-)))

                                Nkubah - Profil | Ne 17.4.2011 11:35:48

                                plavan >> Já tu mám ještě asi 4 krabičky - 4 roky starý z bobkařské doby :-))

                                  Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:35:30

                                  Kosák >> díky, byl bys vítán, kdyby se ti chtělo.

                                    Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:34:44

                                    kubah >> děkuji, ale ne. já mám dva druhy měkčených peletek a s tím to dokážu, nejpozději do týdne.

                                      NKosák - Profil | Ne 17.4.2011 11:33:57

                                      plavan >> Tak ať Vám koušou ;-)))