Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 20:26:23

Filip zdolávající slušnou padoustev
http://www.youtube.com/watch?v=_IiH7DD1CbU

    Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 20:17:59

    Další pokus,Ruda je dobrej herec:-)
    http://www.youtube.com/watch?v=vpclQ4K1tzs

      Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 20:12:08

      Pawy >> Sehnat se daji ale spíš s problemama.Teoreticky třebas zde
      http://hanackyrybar.cz/store/goodsdetail.asp?lngDep​artmentID=1637&strGoodsID=30112008_1248

        davaprd - Profil | Ne 17.4.2011 19:27:25

        plavan >> zítra se na to podívám a pokud se to povede, pošlu...

          Pawy - Profil | Ne 17.4.2011 19:26:52

          Ahoj kluci,
          chtěl bych se zeptat jak to je snáhradními špičkami na garbo, jestli se daji sehnat bez problému.

            Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 19:25:12

              16 Juraj 16 - Profil | Ne 17.4.2011 18:39:13

              Rybkin >> Koukal jsem že jste nachytali a to zejtra změním :-))

                Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 18:26:25

                16 Juraj 16 >> Já tam byl včera do zavíračky a večer to taky šlo dobře ale pupík žádnej

                  16 Juraj 16 - Profil | Ne 17.4.2011 18:20:38

                  Rybkin >> Asi se utrhnu po škole do zavíračky když vám to tam tak pěkně šlo.

                    Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 18:13:46

                    Zajda >> Asi tak,ale měli jsme menší o kilo těžší:-))))

                      Zajda - Profil | Ne 17.4.2011 18:12:21

                      Rybkin >> A odhad? 60?

                        Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 18:10:03

                        Retro >> Taky pěkná práce:-))

                          Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 18:09:10

                          16 Juraj 16 >> Jestli budeš mít čs tak jdi,ted to stojí za to. Jdou opravdu pěkný ryby

                            Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 18:08:27

                            Zajda >> Neměřil jsem nic

                              16 Juraj 16 - Profil | Ne 17.4.2011 18:04:04

                              Rybkin >> Tak to je škoda , ale tohle je fakt hezká ryba a i hezky nafocená.Asi tam půjdu zítra když jste tak nakrmili :-))

                                Retro - Profil | Ne 17.4.2011 17:57:39

                                Včerejšek se opravdu vyvedl krásné počasí a ještě hezčí rybačka ...

                                  Zajda - Profil | Ne 17.4.2011 17:42:49

                                  Rybkin >> Ahoj. Krásná rybička - měřil jsi?

                                    Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 17:40:53

                                    16 Juraj 16 >> A to se mi největší u břehu vyříznul

                                      16 Juraj 16 - Profil | Ne 17.4.2011 17:17:11

                                      Rybkin >> Tak to je paráda , ten poslední cejn je opravdu skvostnej :-)

                                        Rybkin - Profil | Ne 17.4.2011 15:52:23

                                        Takže dík všem za včerejší i dnešní společnost,nějaká videa dodám později