Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

plavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:30:14

davaprd >> umazat jsem myslel ve fotoshopu, ne v posilce jak Mirek :-))))

    plavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:26:14

    davaprd >> krásná fotka, až " umažu " ten polštář, kterej mám na klíně, tak bude dokonalá :-))))))

      plavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:25:03

      KóĎA >> Moučník a trochu kofínka je zabaleno, právě dávám do termofky led a vyrážím za 5 minut. Kolu mám v autě a naleju ji do termofky až u vody. To bude angínečka :-))))
      Nebo bys raději na berounku někam jinam ?

        plavan - Profil | Ne 17.4.2011 11:23:14

        Kosák >> chtěl bych pod jez v Mokropsech, jestli tam bude volno.

          davaprd - Profil | Ne 17.4.2011 11:14:27

          plavan >> tak poslední před odjezdem "GFC Guru rozmýšlí ..... "

          a) o nesmrtelnosti chrousta
          b) jak to, že pupíček č.1 pro rok 2011 příjde až dnes na "svatého Rudu"

          a tak Rudovi vše nej k svátku :-))))))

            davaprd - Profil | Ne 17.4.2011 11:13:30

            prosím smazat

              KóĎA - Profil | Ne 17.4.2011 11:13:17

              plavan >> v kolik pofrčíš?

                Kosák - Profil | Ne 17.4.2011 11:08:11

                plavan >> Kam valíš na B.?

                  davaprd - Profil | Ne 17.4.2011 11:03:36

                  plavan >> jasný, už je mám uložené v počítači, pošlu ti celý balík všech tuším 5 fotek :-))))

                    plavan - Profil | Ne 17.4.2011 10:58:53

                    davaprd >> nádherné fotky. Až budeš mít v práci trochu času, pošli mi tyto dvě plnotučně na mail. Prosím !!!

                      davaprd - Profil | Ne 17.4.2011 10:51:59

                      plavan >> i předseda si s chutí zazdolával mrmláky

                        davaprd - Profil | Ne 17.4.2011 10:48:41

                        plavan >> doplním jen, že jez svítil na sluníčku jak vánoční stromeček...

                          plavan - Profil | Ne 17.4.2011 10:22:28

                          Zajda >> ručně jsem míchal, s velkou pečlivostí. :-)))))

                            Zajda - Profil | Ne 17.4.2011 10:20:26

                            plavan >> No jestli jsi míchal těsto ručně, tak se není čemu divit, že jsi grogy..:-)))

                              plavan - Profil | Ne 17.4.2011 10:17:47

                              tak jsem upekl šlehačkové řezy, což je vlastně placatá bábovka na plechu :-)))) Ještě vlažné mi to šlo blbě krájet. Kdo má rád moučník a kvalitní Nicaragiské kofínko s tatra mlíkem a cukrem, budu na Berounce. :-)))))))
                              Ale jsem unavenej jak kotě.

                                plavan - Profil | Ne 17.4.2011 10:15:16

                                iL3gAl >> jo tyhle holky :-)))) Tak ty mám v ulici, zdravé a o dost levnější.

                                  Kosák - Profil | Ne 17.4.2011 10:14:59

                                  plavan >> Tak jsem se trefil...

                                    Kosák - Profil | Ne 17.4.2011 10:14:43

                                    davaprd >> No, já ho taky nemám zrovna nového :-))) Takže fakt nevím...

                                      plavan - Profil | Ne 17.4.2011 10:14:24

                                      davaprd >> myslel jsem Kosáka, ale to neznamená, že nechci znát i tvůj názor !!!

                                        davaprd - Profil | Ne 17.4.2011 10:12:57

                                        Kosák >> no asi tebe, můj twineček je už dědeček z druhé ruky, původní majitel je pochybného původu a již se jako obchodník moc neprojevuje :-))))