Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NiL3gAl - Profil | Ne 17.4.2011 10:12:29

plavan >> tady je holek, cestu na ryby by si v klidu nepřežil... Jelikož jezdíme po E55

    NKosák - Profil | Ne 17.4.2011 10:10:28

    davaprd >> Tak teď taky nevím, koho myslel :-)))

      Ndavaprd - Profil | Ne 17.4.2011 10:07:51

      plavan >> nevím, jestli myslíš mě, ale já valím s rodinkou na chatu...

        NKosák - Profil | Ne 17.4.2011 9:59:21

        plavan >> Zdravím... Včera jsem byl pracovat na chajdě, tak jsem si tam pak sednul na chvilku k vodě, ale nic nic :-))
        Uvidím, zda vyjedu po obědě na násaďáky... Abych ho konečně testnul :-)))

          Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 9:45:07

          iL3gAl >> a holky večer byly ? Nebo jenom pivo ?

            NiL3gAl - Profil | Ne 17.4.2011 9:37:33

            Tak na jihu máme krásně, ryby spolupracují dobře a hned první den jsem se pěkně vykoupal.

              Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 9:34:13

              A co majitel velkého Twinečka, vyráží dneska někam k vodě ?

                Nplavan - Profil | Ne 17.4.2011 8:23:40

                Išma >> a co z toho plyne ?

                  NIšma - Profil | Ne 17.4.2011 0:48:11

                  KóĎA >> stačilo mi podjezi na dolním labi a 80 krmitko, lepší jak amina, jen navazec min 14

                    NKóĎA - Profil | Ne 17.4.2011 0:31:59

                    Išma >> v Nagymaros?

                      NIšma - Profil | Ne 17.4.2011 0:29:29

                      plavan >> tak spro už prošlo zkouškou

                        Nplavan - Profil | So 16.4.2011 23:51:32

                        A já se s těmi peletkami jen kochal krajinou :-)))))) Ale scenerie to je nádherná.

                          Nplavan - Profil | So 16.4.2011 23:49:00

                          I Middynka se naběhala.

                            Nplavan - Profil | So 16.4.2011 23:47:18

                            Sešli jsme se ve složení dáva, kóĎA, Rybkin a já. Já chytal, tedy spíš nechytal na měkčené peletky, kluci chytali na červy cejny, občas podoustev, i tlouš´t byl a bohužel brali i malí skaláčci. Na snímku je El Capitano s rybou zvanou " klasik ze zídky "

                              Nplavan - Profil | So 16.4.2011 23:43:13

                              Říkává se, že nejhezčí pohled je ze hřbetu koně. Já si myslím, že nejhezčí pohled je ze Zídky na Elbo !!!

                                Ndavaprd - Profil | So 16.4.2011 18:44:46

                                Antihlava >> jen pàr, jinak spíš menší, ale jak pravíš

                                  NReznik76 - Profil | So 16.4.2011 18:35:54

                                  Antihlava >> vidíš jak to Petra ani nebaví :-)))))

                                    NAntihlava - Profil | So 16.4.2011 18:31:46

                                    davaprd >> Tak to máte pohodičku, cejni jdou aspon pěkný?
                                    Já ráno pěkně vymrznul, to vy si nahříváte kosti:o))

                                      Ndavaprd - Profil | So 16.4.2011 17:53:20

                                      Antihlava >> tady je teplo, sluníčko a občas i ryba, pupík zatím ne, ale samej GFC bafuňàř ...

                                        NAntihlava - Profil | So 16.4.2011 14:11:39

                                        Tak já byl dneska na sedmičce na anapůrně... pouze pár malých, strupatých plotiček, jedna tesco ryba, pidi cejn a mikro švec. :o) bída. Ryby tam ještě asi nejsou najetý...