Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

NLidl - Profil | So 31.12.2011 0:26:53

LeoSNB >> už mám jiný;)... v autě problém není;).

    NLeoSNB - Profil | So 31.12.2011 0:24:17

    Lidl >> A co auto?... Budeš mít jiné nebo to půjde spravit?...

      NLidl - Profil | So 31.12.2011 0:19:43

      S.Jakubem >> tak snad se letošní sezona vydaří mnohem lépe a bude víc času na ryby a tím pádem i víc ryb;)

        NS.Jakubem - Profil | So 31.12.2011 0:17:41

        Lidl >> Tak uvidí se až vypukne ta horečka první výpravy pak člověk bude myslet jinak :PP

          NLidl - Profil | So 31.12.2011 0:16:29

          LeoSNB >> tak to bych mohl že :D?

            NLeoSNB - Profil | So 31.12.2011 0:14:39

            Lidl >> No snad mě ne?.. :D

              NLidl - Profil | So 31.12.2011 0:13:22

              S.Jakubem >> no mít na to věk a hlavně prachy, tak do toho jdu znova. Tak třeba to ještě vy nějak dáte dohromady;)

                NS.Jakubem - Profil | So 31.12.2011 0:11:27

                Lidl >> :D:D to netuším :D

                  NLidl - Profil | So 31.12.2011 0:07:45

                  S.Jakubem >> Tak komu já budu fanouškovat :D?

                    NS.Jakubem - Profil | Pá 30.12.2011 20:56:17

                    Lidl >> Vůbec netuším.. Nějak mě to netáhne :D ale neřikam že nepojedu..

                      NLidl - Profil | Pá 30.12.2011 20:12:45

                      S.Jakubem >> A jedeš příští sezonu s kolegou zase závodit :))?

                        NEnigma - Profil | Pá 30.12.2011 20:10:54

                        LeoSNB >> Jo vždycky to prostě nevyjde...

                          ND.O.K. - Profil | Pá 30.12.2011 20:07:48

                          Kazdy by mel byt rad za to co ma :))........Za me spokojenost, nekolik dnu u vody, ikdyz o rybach to moc nebylo

                            NLeoSNB - Profil | Pá 30.12.2011 20:06:39

                            Enigma >> Hned mi to bylo jasný :) z těch závodů jsem byl taky sklamanej, ale to k tomu patří :)

                              NEnigma - Profil | Pá 30.12.2011 20:01:37

                              LeoSNB >> - Jo... :D :D :D

                                NLeoSNB - Profil | Pá 30.12.2011 20:00:18

                                Enigma >> Myslíš Asuán junior cup 2011?... :)

                                  NMikbaits mánie - Profil | Pá 30.12.2011 19:52:42

                                  Já bejt spokojenej nemůžu na to kolik sem tomu věnoval usilí a času . Spíš sem nabral zkušenosti a poznával nové revíry . :))

                                    NEnigma - Profil | Pá 30.12.2011 19:49:33

                                    Já jsem s letošní sezónou hodně spokojený....to co jsem chtěl do cílit to jsem docílil,ale ty jedny závody mohli dopadnout lépe...:-))))

                                      NS.Jakubem - Profil | Pá 30.12.2011 11:02:36

                                      ciciN >> To máš dobrý.. Mě se letos skoro vůbec nedařilo.. No letos jsem spíše nazbíral hodně zkušeností taksnad je příští sezonu nějak využiji a bude to lepší :))

                                        NLeoSNB - Profil | Pá 30.12.2011 8:57:39

                                        S.Jakubem >> Tak já docela taky, ale mohly některé závody dopadnou lépe než dopadly :)