Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

NciciN - Profil | Čt 29.12.2011 23:54:46

S.Jakubem >> já sem spokojený jako nikdy! letos sem chytl ryby o kterých sem v dlouhých zimních večerech snil :-)

    NS.Jakubem - Profil | Čt 29.12.2011 23:36:18

    Něco pro oživení :D..

    Jak jste spokojený z letošní sezonou ?.. Já tedy nic moc :PP

      Nkulhyteam - Profil | Čt 29.12.2011 23:28:56

      LeoSNB >> Pravda pravda, bohužel neni o čem kecat =/

        NLeoSNB - Profil | St 28.12.2011 21:32:27

        Kluci pochopím, že nám zamrzají rybníky, ale že už tady zamrzá "a je to mrtvo" to nepochopím :)

          NQuick2803 - Profil | So 24.12.2011 22:57:50

          to já vždycky naznačim co bych chtěl a ježíšek už jenom zaplatí a zabalí pod stromeček :-D

            NMikbaits mánie - Profil | So 24.12.2011 22:53:19

            LeoSNB >> Taky řešení no . Jenomže já letos neměl dostat nic :)

              NLeoSNB - Profil | So 24.12.2011 22:50:53

              Mikbaits mánie >> Tak to já si taky radši obědnám a oni to jen zaplatí :)

                NMikbaits mánie - Profil | So 24.12.2011 22:44:53

                LeoSNB >> Tak já rači vim co si pak koupim než nějakou hloupost co bych pak měl starosti s tim to prodat . U nás v rodině nikdo nechytá - tekže newim jak by vybírání třeba navijáků dopadlo :)))

                  NLeoSNB - Profil | So 24.12.2011 22:37:12

                  Mikbaits mánie >> Ale to není ono ... Ten pocit, že "nevíš" co tam je, když to rozbaluješ :))

                    NMikbaits mánie - Profil | So 24.12.2011 22:27:31

                    Nic von ježíšek je toho názoru že mi dá rači prachy a já si to rači koupim sám :))))))))

                      NQuick2803 - Profil | So 24.12.2011 21:54:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      u mě se stavil a byl hodně štědrý. Udělal mi radost :-D

                        NciciN - Profil | So 24.12.2011 21:30:22

                        LeoSNB >> no hodný asi ne, protože si je budu muset zacárovat sám...

                          NLeoSNB - Profil | So 24.12.2011 21:28:02

                          ciciN >> Tak to jsi byl asi hodně hodnej :)

                            NciciN - Profil | So 24.12.2011 21:20:23

                            LeoSNB >> za 3 týdny snad přinese e-classy :D

                              NLeoSNB - Profil | So 24.12.2011 20:54:41

                              Tak co kluci co vám přinesl Ježoch?... :)

                                NLeoSNB - Profil | Út 20.12.2011 22:00:53

                                S.Jakubem >> Tak to se máš :)

                                  NS.Jakubem - Profil | Út 20.12.2011 21:52:33

                                  LeoSNB >> Já už mám Vánoce :D

                                    NLeoSNB - Profil | Út 20.12.2011 21:50:59

                                    S.Jakubem >> nějak brzo ne?.. :D

                                      NS.Jakubem - Profil | Út 20.12.2011 21:46:33

                                      Šťasné a veselé !! ;))

                                        NQuick2803 - Profil | Ne 11.12.2011 13:45:51

                                        čau kluci poraďtemi prosím nějaký levný recept na boilies kdyžtak SZ
                                        dik