Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

NS.Jakubem - Profil | St 18.1.2012 13:07:08

kulhyteam >> Snad 26-29.1 ;))

    Nkulhyteam - Profil | St 18.1.2012 13:01:48

    Od kdy do kdy to je pls ? =) S parťákem možná pojedem

      NČenda22 - Profil | Út 17.1.2012 22:44:56

      fišlák >> Budto tam budu spát z pátku na sobotu nebo z neděle na pondělí :) Vy budete na jaké výstavě,

        Nfišlák - Profil | Út 17.1.2012 22:10:47

        Čenda22 >> Kdy tam budeš? Rád bych tě zase potkal.

          NČenda22 - Profil | Út 17.1.2012 21:48:18

          Tak kdo z vás jede do práglu na for fishing či moderní rybář?

            Nweobler - Profil | So 7.1.2012 21:59:36

            Nemá někdo skušenosti z revírem 401017 potřeboval by sem vědět jestly někdo nechodí do slepího ramena které se nachází když přejdete rokytku a dál přes hráz poto dete podél Vltavy tak narazíte na lanové centrum a hned za ním je zátoka chtěl by sem vědět jaký se vám osvědčilo boilies v létě a na jaře dík moc mi to pomůže.

              NSargi - Profil | So 7.1.2012 15:34:44

              LeoSNB >> Ano Leo, tak jsme dnes aspoň nachvíli zahnali absťák :-))

                NLeoSNB - Profil | So 7.1.2012 15:09:01

                Tak dneska jsme byli s klukama potrénovat nahazování... Už se dostavil absťák :)

                  NLeoSNB - Profil | Ne 1.1.2012 2:06:22

                  Tak chlapi Vše nej do nového roku 2012 ať vám to jezdí :)

                    Nkulhyteam - Profil | So 31.12.2011 1:28:50

                    LeoSNB >> Bohatě ti bude stačit 10 dní před závěrečkama 3 denně ;-) já dělal 3 denně tejden před ... a měl jsem to za plnej =)

                      NLidl - Profil | So 31.12.2011 1:14:07

                      LeoSNB >> tak v podstatě jediný co potřebuješ je čas. Čas na to, aby si nasbíral zkušenosti a pak na to, aby sis ho vyseděl (vyležel) - pak už se to nějak podá:))

                        NLeoSNB - Profil | So 31.12.2011 1:10:48

                        Lidl >> přesně tak, ale vyzrát na pořádnýho kapra to je věda :D

                          NLidl - Profil | So 31.12.2011 1:08:56

                          LeoSNB >> osobák, motorka, autobus, traktor - porád jen kola a volant:). Žádná věda :D

                            NLeoSNB - Profil | So 31.12.2011 1:06:38

                            Lidl >> Já dělám rovnou skupinu C , ale jak jsem tak koukal tak je to skoro to samý :)

                              NLidl - Profil | So 31.12.2011 1:02:39

                              LeoSNB >> jasné;)

                                NLeoSNB - Profil | So 31.12.2011 1:02:00

                                Lidl >> a ty jsi dělal testy skupiny B?...

                                  NLidl - Profil | So 31.12.2011 1:00:37

                                  LeoSNB >> si piš;). Dal jsem takovejch 100 testů a pak už mě nemělo co překvapit:D. Řekněme, že prvních 30 nestálo za nic, pak už to bylo lepší a posledních 20 jsem už dělal na 100%:))

                                    NLeoSNB - Profil | So 31.12.2011 0:58:14

                                    Lidl >> vlastní zkušenost říkáš jo?.. :D

                                      NLidl - Profil | So 31.12.2011 0:48:33

                                      LeoSNB >> zase Feldu. Když ty testy budeš dělat do zblbnutí tzn. každej den 10-20, tak to pak pujde samo ;)

                                        NLeoSNB - Profil | So 31.12.2011 0:29:53

                                        Lidl >> A co máš?.. Já jsem teď zkoušel jeden test za druhým a nějak mi to nejde až teď se mi povedly udělat dva testy dobře :)