- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Klub mladých boiliesařů
Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
112x v oblíbených a 33x v ignorovaných.
kulhyteam - Profil | Pá 9.12.2011 17:22:34
cheguevara >> Jasnačka =) přeju hodně úspěchu v prodeji příští rok ;-) ať ti to lítá
cheguevara - Profil | Pá 9.12.2011 16:44:08
kulhyteam >> Ano já s tebou souhlasím, ten článek není nijak vyčerpávající,ale kolem a kolem je pěkný a líbí se mi.Celý jsem si ho přečetl a musím docela souhlasit.Já vím jak funguje prodej, sám mám ambice v příštím roce začít s výrobou boilie na objednávku.To hlavně,ale z důvodu toho, že trochu vím o co de a že například výrobní ceny jsou dost jinde než ty za které se koule nabízejí a doufám, že tím, že to nebude můj hlavní zdroj příjmů a budu si moci dovolit to vzíti trochu z lidské stránky, tak že třeba budu mít i nějaký úspěch.Máš však pravdu,že by každý výrobce byl proti sobě kdyby napsal,že stačí 5kilo na týden.Děkuji za omluvu, férových lidí si cením a dvakrát tolik,když je to na MRKu.Nic se nestalo.
kulhyteam - Profil | Pá 9.12.2011 14:52:36
cheguevara >> Já jsem to blbě pochopil. Takže ti visim omluvu, ale v tý komerci s tebou nemůžu plně souhlasit, on píše o tom jak to používal on .. Nenutí ti to, dal jsem to sem kvůli tomu jak chytat na velký vodě protože se máme ještě všichni co učit :-D A navíc .. dejme tomu že máš firmu jako on, ty by jsi si nevytvořil stránky a nepředstavoval nový možná ( lepší ) výrobky ? .. Jinak na LK chytám ;-)
cheguevara - Profil | Pá 9.12.2011 14:00:36
kulhyteam >> Jej tady je nějaká nabroušená nálada.Nevším jsem si, že bych někoho konkretizoval.Jen jsem projevil jen svůj názor na komerci(L.Krása např,jmenoval dva ze svých výrobků a je to na jeho stránkách), a na tebe jsem jistě nijak neútočil a ani nevím jestli chytáš na jeho boilie.Omlouvám se za to, že jsem sem jednou za čas napsal, doufám, že mojí opovážlivost mi odpustíte.
fišlák - Profil | Čt 8.12.2011 23:34:27
Čenda22 >> Zdarec Honzo, dlouho jsem o tobě neslyšel. Jak žiješ?
kulhyteam - Profil | Čt 8.12.2011 19:15:07
cheguevara >> Já myslim že ti může bejt jedno za jaký peníze si kupuju koule :-D A pokud vim tak on nepíše konkrétně o svejch koulí ale o tom jak chytat na velkejch vodách !
cheguevara - Profil | Čt 8.12.2011 17:33:40
kulhyteam >> Jojo komerce, řídit se podle rad firem na koule tak musíš být bankéř!
LeoSNB - Profil | St 7.12.2011 17:56:09
Tomajo >> jj, ale prej přiletí s prázdnou :D :D takže zase nic :D co mi je do ježíška se jménem Free spirit :D Ale třeba to jednou vyjde :)
LeoSNB - Profil | St 7.12.2011 17:00:59
S.Jakubem >> nevadí :D ke mě přilítne ježíšek s jmenem Free spirit :P :D
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...















