Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

cheguevara - Profil | Pá 9.12.2011 17:37:39

kulhyteam >> Tobě taky.

    kulhyteam - Profil | Pá 9.12.2011 17:22:34

    cheguevara >> Jasnačka =) přeju hodně úspěchu v prodeji příští rok ;-) ať ti to lítá

      cheguevara - Profil | Pá 9.12.2011 16:44:08

      kulhyteam >> Ano já s tebou souhlasím, ten článek není nijak vyčerpávající,ale kolem a kolem je pěkný a líbí se mi.Celý jsem si ho přečetl a musím docela souhlasit.Já vím jak funguje prodej, sám mám ambice v příštím roce začít s výrobou boilie na objednávku.To hlavně,ale z důvodu toho, že trochu vím o co de a že například výrobní ceny jsou dost jinde než ty za které se koule nabízejí a doufám, že tím, že to nebude můj hlavní zdroj příjmů a budu si moci dovolit to vzíti trochu z lidské stránky, tak že třeba budu mít i nějaký úspěch.Máš však pravdu,že by každý výrobce byl proti sobě kdyby napsal,že stačí 5kilo na týden.Děkuji za omluvu, férových lidí si cením a dvakrát tolik,když je to na MRKu.Nic se nestalo.

        kulhyteam - Profil | Pá 9.12.2011 14:52:36

        cheguevara >> Já jsem to blbě pochopil. Takže ti visim omluvu, ale v tý komerci s tebou nemůžu plně souhlasit, on píše o tom jak to používal on .. Nenutí ti to, dal jsem to sem kvůli tomu jak chytat na velký vodě protože se máme ještě všichni co učit :-D A navíc .. dejme tomu že máš firmu jako on, ty by jsi si nevytvořil stránky a nepředstavoval nový možná ( lepší ) výrobky ? .. Jinak na LK chytám ;-)

          cheguevara - Profil | Pá 9.12.2011 14:00:36

          kulhyteam >> Jej tady je nějaká nabroušená nálada.Nevším jsem si, že bych někoho konkretizoval.Jen jsem projevil jen svůj názor na komerci(L.Krása např,jmenoval dva ze svých výrobků a je to na jeho stránkách), a na tebe jsem jistě nijak neútočil a ani nevím jestli chytáš na jeho boilie.Omlouvám se za to, že jsem sem jednou za čas napsal, doufám, že mojí opovážlivost mi odpustíte.

            Čenda22 - Profil | Pá 9.12.2011 7:50:41

            fišlák >> Zdary já se mám parádně děkuju za optání :)

              fišlák - Profil | Čt 8.12.2011 23:34:27

              Čenda22 >> Zdarec Honzo, dlouho jsem o tobě neslyšel. Jak žiješ?

                Čenda22 - Profil | Čt 8.12.2011 21:55:00

                cheguevara >> Ty jsi mi ale nějakej chytrej...

                  kulhyteam - Profil | Čt 8.12.2011 19:15:07

                  cheguevara >> Já myslim že ti může bejt jedno za jaký peníze si kupuju koule :-D A pokud vim tak on nepíše konkrétně o svejch koulí ale o tom jak chytat na velkejch vodách !

                    cheguevara - Profil | Čt 8.12.2011 17:33:40

                    kulhyteam >> Jojo komerce, řídit se podle rad firem na koule tak musíš být bankéř!

                      kulhyteam - Profil | St 7.12.2011 19:57:45

                      To já se nažeru vožeru a bude Ježuch jak vyšitej :-D

                        LeoSNB - Profil | St 7.12.2011 17:56:09

                        Tomajo >> jj, ale prej přiletí s prázdnou :D :D takže zase nic :D co mi je do ježíška se jménem Free spirit :D Ale třeba to jednou vyjde :)

                          Tomajo - Profil | St 7.12.2011 17:50:58

                          LeoSNB >> tak to je lepší ježíšek ne? :-)))

                            LeoSNB - Profil | St 7.12.2011 17:00:59

                            S.Jakubem >> nevadí :D ke mě přilítne ježíšek s jmenem Free spirit :P :D

                              S.Jakubem - Profil | St 7.12.2011 16:55:03

                              LeoSNB >> Promiň nemohl :D

                                LeoSNB - Profil | St 7.12.2011 16:52:17

                                S.Jakubem >> Tos ho nemohl poslat ke mě dom?.. :D

                                  S.Jakubem - Profil | St 7.12.2011 16:46:56

                                  Dnes se tu stavil ježíšek :D:D

                                    koci-7 - Profil | Út 6.12.2011 10:52:42

                                    Mikbaits mánie >> ok zkusim to :D

                                      Mikbaits mánie - Profil | Po 5.12.2011 21:46:22

                                      koci-7 >> Cau až chytněš toho kapříká 35-40cm tak mu řekni at pošle pradědu to většinou pomáhá :DDDD . Ne chce to zkoušet a čekat . A nebát se toho co bys třeba vůbec nikdy nezkusil .