Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

NS.Jakubem - Profil | Po 5.12.2011 21:45:43

kulhyteam >> Chytat tak leda komáry ! :D:D v noci se má spát ! :D a (NÉ ) chytat :D

    NS.Jakubem - Profil | Po 5.12.2011 21:44:46

    Lidl >> tak tak !

      Nkulhyteam - Profil | Po 5.12.2011 19:47:14

      V noci se má chlastat grilovat a CHYTAT ! =) :-D

        NLidl - Profil | Po 5.12.2011 17:31:51

        S.Jakubem >> Přesně tak-v noci se má přeci spát:))

          Nkulhyteam - Profil | Po 5.12.2011 16:37:26

          koci-7 >> Až budeš mít čas tak si tam zajeď poptej se okolních lidí jak to tam chodí na hloubku na to jak tam vypadá dno atd. podle toho vyber fleka .. Pak už jen čekat čekat čekat a pobírat zkušenosti s tý zakletý vody ;-)

            NS.Jakubem - Profil | Po 5.12.2011 13:42:49

            Lidl >> přesně v noci už rybičky spinkají :D tak nač je budut olovem :DD

              NLidl - Profil | Po 5.12.2011 8:16:18

              S.Jakubem >> Nojo, v noci bych taky nikdy nenahodil:). TO stejně moc neberou že :D? Zvlášť na tý Vltavě je to v noci o ho**ě :)...

                NS.Jakubem - Profil | Po 5.12.2011 0:07:00

                koci-7 >> ale hlavně nechytej v noci to se nesmí !! ( a ryby už neberou ) :D

                  Ncheguevara - Profil | Ne 4.12.2011 21:27:04

                  koci-7 >> Musíš zkoušet a sledovat, jestli opravdu víš, že tam jsou a neni jich jen pár tak jsou dvě možnosti, špatné místo,nebo špatné koule(i na špatné koule nachytáš na dobrém místě) a vzhledem k tomu že chytáš Nikla tak v tom to nebude,Musíš je najít, když je nedokážeš stáhnout.

                    Nkoci-7 - Profil | Ne 4.12.2011 20:52:03

                    cheguevara >> místa skoušim tři na jednom sem měl asi velikýho:chytal sem na červi) ale chytal sem zrovna nákýmu chlapovi nástražky na sumce a když to vzal tak sem ho s 0,16mm vlascem neotočil a narval mi přímo do stromu

                      Ncheguevara - Profil | Ne 4.12.2011 20:30:51

                      koci-7 >> Změň místo,vytipuj si nějaké jiné místo.Koukej kde se ti velcí hážou, nebo zkus rozkrmit víc míst najednou.A hlavně chytej maso.

                        ND.O.K. - Profil | Ne 4.12.2011 20:28:21

                        koci-7 >> ahoj, nekdy to muze trvat trochu dele. Prvni vetsi rybu na reviru, co mam pobliz domova jsem chytl po 3 rokach.

                          NciciN - Profil | Ne 4.12.2011 20:27:23

                          koci-7 >> čekat :-)

                            Nkoci-7 - Profil | Ne 4.12.2011 20:19:27

                            Čau potřebuju poradit. Chodím na revír kde běžně lovíme kapry od 35-50cm někdy i na boili ale vím že v revíru jsou kapři k 90cm skoro celé léto jsem to zkoušel na boili i pelety ale nej záběr kapr 61cm zkoušeli sme snad všechno pop-up...jednu kuličku dvě kuličky a nic skoušeli sme boili od 12mm až po 25mm někdy jsme krmili jenom PVA někdy vůbec někdy sme k tomu házet kobrou. Háčky sme měli vel. 6 nevítě někdo co mám udělat aby přišel konečně velkej kapr? (boili sme mělli od Mikbaits a Karla Nikla)

                              ND.O.K. - Profil | Ne 4.12.2011 11:49:21

                              vanoce nejsou o hromade darku :))

                                NciciN - Profil | Ne 4.12.2011 11:33:23

                                S.Jakubem >> taky bych šel do korkáčů, ale v menší libráži :-D

                                  NS.Jakubem - Profil | Ne 4.12.2011 11:33:16

                                  Zindys >> Přesně zlobíš nic nedostaneš :DD. To mi táta řikal taky že nic nedostanu a ve čtvrtek přišel a řekl obědnej si ty pruty já nevím jaký to jsou :D

                                    NS.Jakubem - Profil | Ne 4.12.2011 11:31:42

                                    LeoSNB >> 3lb..

                                      NLeoSNB - Profil | Ne 4.12.2011 11:31:21

                                      S.Jakubem >> Tak ty jsem chtěl taky v 3lb tobě přijdou v jaké libráži?...

                                        NZindys - Profil | Ne 4.12.2011 11:28:06

                                        Prej jsem zlobil, tak dostanu to, co Mikbaits mánie :D Ale že když prej budu hodnej o Vánocích a po nich, tak se možná Ježich ještě před sezonou vrátí :D