Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NVendys 65 - Profil | Út 6.8.2013 17:42:31

Čauves,zítra jedu na chatu a chci si sednot k vodě,nevíte někdo jak je voda vysoko?Díky za odpovědi.

    NTRUHLÁŘ - Profil | Po 5.8.2013 8:41:10

    zeli002 >> na to se vyprdni najdi si jakoukoliv zátoku s písčitou mělčinou trošku zakrm a zalovíš jak mečoun.

      Nzeli002 - Profil | Ne 4.8.2013 19:37:27

      TRUHLÁŘ >> A to najdu kde spálenku ? :D Byl jsem na Temešváru a něco jsem pochytal pár kapříku děkuji za každou radu :)

        NTRUHLÁŘ - Profil | Ne 4.8.2013 15:39:52

        zeli002 >> zajed na spálenku tam tahaj kolem metru a říkaj tomu pánvičková velikost.
        NE VŠICHNI ale jsou tam

          Nzeli002 - Profil | Po 22.7.2013 13:20:11

          Zdravím lidi, ikdyž to asi nemá cenu i tak to zkusím :) Chtěl bych se zeptat jestli by jste mi někdo mohl poradit místo na orlíku... Nehodlám tahat vaše velikány a nežádám aby jste prozradili vaše fleky... Jedu s přítelkyní na dve tři noci k vodě a chytáním jsem si to chtěl spestřit tak jestli někdo můžete poradit budu jen rád předem díky :) :)

            NVYDRA33 - Profil | Ne 14.7.2013 20:26:41

            Ale jo bylo tam pěkně.

              NReserved - Profil | Ne 14.7.2013 20:12:52

              Strávili jste ted víkend na sumcích?byl nějakej uspěch?mi na 4 pruty nad hloubkou 30 metru a jeden pokaženej záběr na trhačku.ale počasí nám přálo

                Nkok77 - Profil | Čt 11.7.2013 12:00:25

                Násoska >> díky za info...tak to snad letos půjde:-)....a Platánek u komára taky budéééééé :-).U Toničky v kempu je to jen Gambáč a ten moc nemusím :-)

                  NNásoska - Profil | St 10.7.2013 15:26:41

                  Na Podoláku je to pohoda,v sobotu čistá voda a docela se i chytalo.Teda podle doslechu.Nějak se nám nechtělo odtrhnout od Platánka co tam na parkovišti točí Komár a pak už bylo pozdě něco začínat :-)

                    Nkok77 - Profil | St 10.7.2013 10:03:23

                    Ahoj.Má prosím někdo nějaké info jak to nyní vypadá na Podolsku...v sobotu tam na týden jedu tak bych rád věděl jak to tam jde.Díky za info S.

                      Ncandát 820 - Profil | Út 9.7.2013 20:14:27

                      ahoj neporadili by jste mi prosim kam na orlas za sumejsama byl jsem tam jednou a dva mali asi 40 cm diky predem

                        NRytíř - Profil | Út 9.7.2013 20:04:49

                        Pěkný lodě jste chlapci nachytali.

                          NRytíř - Profil | Út 9.7.2013 20:03:48

                          cheguevara >> to tě bez problémů věřim:-))

                            NRytíř - Profil | Út 9.7.2013 20:02:12

                            Macros >> Zdarec.Ti kapříci okolo 30 asi připlavaly s vodou.

                              NMacros - Profil | Út 9.7.2013 18:38:26

                              JirkaCandát >> moc pěkné velká gratulace mě šli jen kapři kolem 30 cm i když se také něco zkrmilo

                                NJirkaCandát - Profil | Út 9.7.2013 18:36:55

                                Kapří velikán.

                                  NJirkaCandát - Profil | Út 9.7.2013 18:31:20

                                  Největší z výpravy 97cm - 17,5kg

                                    Ncheguevara - Profil | Út 9.7.2013 18:30:58

                                    Rytíř >> Jo to byl řádný macek.Se mi chvěli nohy,když jsem ho podebíral.

                                      NJirkaCandát - Profil | Út 9.7.2013 18:29:40

                                      Šupik 94cm - 15,2kg

                                        NJirkaCandát - Profil | Út 9.7.2013 18:27:41

                                        Moje maličkost...