Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

JirkaCandát - Profil | Út 9.7.2013 18:25:17

Pěkné přívalové deštíky...

    JirkaCandát - Profil | Út 9.7.2013 18:23:39

    Roman a jeho rozlučková 84 - 10,2kg

      JirkaCandát - Profil | Út 9.7.2013 18:21:47

      Dovolte pár informací k Orlasu.První týden v červenci jsem vyjel se třemi kamarády na výpravu,která nebyla zaměřená jen na Kapry,ale nakonec se tak stalo,jelikož dravci moc nekousali,vlastně nekousali skoro vůbec a tak jsme začli dřevákovat na jednom místě s řádně rozkrmenými 2 místy a Kapři se začali po 2 dnech pomalu rozjíždět.Začal to krásný šupík 97cm a 17,5kg který byl také největší rybou výpravy.Za týden jsme nachytali něco lehce přes 70 Kaprů, z toho největší kusy 97cm, 95cm, 94cm, 90cm a 88cm.Z 90% šli nejvíce Kapři v rozmezí 60 - 70cm.K nim se přidalo ještě několik krásných Jesenů,Línů a spletlo se nakonec i nějaké to fousaté mimino.Ukázka viz foto.

        Macros - Profil | Út 9.7.2013 13:43:17

        Rytíř >> ahoj byl jsem na orlasu od uterý do soboty ale šel jen malej kapr nějakej had a zavláčel jsem si bylo fajn měj se

          Rytíř - Profil | Út 9.7.2013 12:30:20

          cheguevara >>Zdar, jo s tou uhelnicí a pytlema:-))20kg to už je ryba s jiné kategorie.

            cheguevara - Profil | Út 9.7.2013 11:58:42

            čerešňak >> Jojo vesměs větčina ryb od 9 do 12 kilo. Povedl se i 19,6 kilo.

              cheguevara - Profil | Út 9.7.2013 11:57:58

              Rytíř >> Ahoj.Už vím co myslíš.To jsme,ale nebyli my. To byli chlapi z jiné výpravy.Chytali vedle nás.My tam přijeli už ve čtvrtek. My jsme chytali přímo na špičce, oni směrem dolů.

                Rytíř - Profil | Út 9.7.2013 9:29:55

                cheguevara >> pěkný prasečkini.To jsi tam hrnul ty pytle s partiklem?Zrovna jsme na vás koukali z čerešnákem spolu:-))

                  čerešňak - Profil | Po 8.7.2013 23:55:26

                  cheguevara >> Mě to vůbec nevadí, jsou to parádní ryby a vypadají naprosto zdravě, vážili jste?

                    cheguevara - Profil | Po 8.7.2013 22:37:30

                    čerešňak >> Já si nemyslím,že to bylo tak hrozné. Oproti jiným rybářům jsme toho vezli málo.Mě na to stačilo 6 kilo koulí.

                      čerešňak - Profil | Po 8.7.2013 17:19:23

                      cheguevara >> Ahoj, sledoval jsem vás z druhé strany, krásní kapři, ale také ty pytle s s návnadou, to by bylo na malý prase viď?

                        cheguevara - Profil | Po 8.7.2013 14:39:45

                        Posílám něco z poslední výpravy.Chytáno na boilie vlastní výroby. Super rok letos.Doufám,že se také daří!

                          Rybatorstr - Profil | Po 1.7.2013 19:50:13

                          h-s >> Ahoj neberto ve zlém, ale to ti málokdo poví. Zkus to zde : http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=636389

                            h-s - Profil | Po 1.7.2013 11:59:54

                            Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, jestli mi někdo poradí, kam jet s bivakem na 3 noci na Orlík. Já to znám pouze u Chrástu (od Plzně za mostem doleva a pořád to točit doleva až k vodě) a pak jsme také byli v Rejzíkově. Ideálně poradit nějaké pěkné místo na bivakování kolem mostu. Nepotřebuji chytat jen kapry, i za cejny budu rád. Poradíte někdo pěkné místečko? Předem díky za každou radu! Čágo, Honza

                              h-s - Profil | Po 1.7.2013 10:50:51

                              Chytám nejradši na feedery. ;-)

                                h-s - Profil | Po 1.7.2013 10:30:54

                                Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, jestli mi někdo poradí, kam jet s bivakem na 3 noci na Orlík. Já to znám pouze u Chrástu (od Plzně za mostem doleva a pořád to točit doleva až k vodě) a pak jsme také byli v Rejzíkově. Ideálně poradit nějaké pěkné místo na bivakování kolem mostu. Nepotřebuji chytat jen kapry, i za cejny budu rád. Poradíte někdo pěkné místečko? Předem díky za každou radu! Čágo, Honza.

                                  zeli46 - Profil | Pá 28.6.2013 9:27:59

                                  Miras >> díky moc

                                    Miras - Profil | Pá 28.6.2013 8:25:50

                                    zeli46 >> http://www.pvl.cz/portal/nadrze/cz/index.htm - klikni si na Orlík.

                                      zeli46 - Profil | Čt 27.6.2013 16:59:46

                                      Ahoj chtěl bych se zeptat jak to vypadá s vodou na Orlíku hlavně mi zajímá Hladná jestli už je napuštěno na normál nebo pořád upuštěno díky??? V neděli jsem se vrátil z Pukňova a voda už šla pomalu nahoru, tak mi to zajímá jestli se to za těch pár dní pohlo nebo je pořád vody málo díky

                                        JohnMcE - Profil | Út 18.6.2013 10:45:41

                                        Ahoj Orlasáci,
                                        tak jsem po zahájení na povodněmi zničeném Labi ve Středoplacatici zdrhnul na Orlas. Mezi Zvíkovem a Orlíkem to není až tak hrozné. Na skalách se dá a většinou je všude písek. Takže bez bláta. Samozřejmě všude hrozně větví, klacků, stromů a dalších civilizačních odpadků. Ale myslel jsem, že to bude horší. Trošku jsem kamzíkoval po březích a nějaké pruhatce a malé candátky škrábl. Ale o nějakém srkání, honění rybiček kolem břehů nemůže být řeč:-( Uvidíme, co s tím udělají ta vedra:-(
                                        Foto z rána ilustrační...