Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NMiras - Profil | Út 18.6.2013 8:14:39

aďaa >> spíš bych řekl, že je tam nasadila povodeň.

    NRytíř - Profil | Po 17.6.2013 20:38:41

    NOVAS >> tak to je masakr((:-

      Naďaa - Profil | Po 17.6.2013 19:16:38

      Zdarec, byl jsem na orlíku a kapříci od 15-35cm je jich tam mrak asi nasadili člověk si aspoň zachytá ...místo uhořů člověk chytá kapříky.. tak přístě na dravce..

        NNOVAS - Profil | Po 17.6.2013 18:18:07

        Rytíř >> Na Orlíku je to,co se zdechlin týče, v pohodě. Tyhle tolstolobici přešli horem právě z Orlíku. Něco se vyzbíralo v Solenicích, něco brali bagrem na Kamýcké (do kafilerie) a něco nám,,pustili až na Slapy.Minulou středu jich kolem mně během 3 hodin proplavalo kolem 40 ks.Všechno ryby přes metr :-(. Kolem břehů jich zůstalo mraky.Dneska to musí bejt vůně :-(.

          NRytíř - Profil | Po 17.6.2013 16:52:55

          Miras >> Tak akorát je málo vody,bahno už je kam může slunce defakto vyschlý.Neviděl bych to nějak dramaticky.

            NRytíř - Profil | Po 17.6.2013 16:51:46

            NOVAS >> na Orlíku jsem nic mrtvého neviděl.

              Nalda2211 - Profil | Po 17.6.2013 16:35:23

              Miras >> uvidime a slapnul jsem do brecky :-))

                NMiras - Profil | Po 17.6.2013 16:02:06

                alda2211 >> Čus, uvidíme.

                  Nalda2211 - Profil | Po 17.6.2013 14:31:23

                  Miras >> ahoj fotky nejsou pozitivni :-))

                    NMiras - Profil | Po 17.6.2013 14:23:46

                    Rytíř >> Po třech týdnech se konečně dostanu na chatu. Vcelku se děsím, jak to tam vypadá.

                      NNOVAS - Profil | Po 17.6.2013 14:14:14

                      Rytíř >> Na Slapech to s bordelem není tak hrozný, zato tihle fešáci začnou teď v těch hicech pěkně vonět :-(.Plavou po jich tam tuny.

                        NRytíř - Profil | Po 17.6.2013 12:29:14

                        elhierro >> pěknej humus((:-

                          Nelhierro - Profil | Ne 16.6.2013 19:08:31

                          Tak dnes nejlepší zahájení za posledních 20 let. Podařilo se ulovit: 1x krásnou kovovou lavičku, 2x zánovní truhlík na květiny, 6 x míč, 3x crocsky (všechny levé :-)) a spousty dřeva na oheň. Co víc si přát. Včera večer byla voda čistá, jak křišťálově čistý Standa Gross, dnes ráno hotová spoušť. Holt začal foukat blbý vítr. :-( A na vodě plavalo vše možné, dokonce i kus utrženého svahu s trávníkem (ten za lodí, kde je hloubka 5 m). Nechápu, co vše může plavat, třeba kovová lavička. To bych si myslel, že půjde ke dnu. Ale jinak se dařilo v sobotu, přišlo několik amurů 60-70 cm a i kaprů v podobné velikosti.

                            NRytíř - Profil | Čt 13.6.2013 21:24:49

                            čerešňak >> nazdar chllape,takže kalná voda furt a bahno,což to je jasný s tím jsem počítal.Uvidíme jestli se to do neděle aspon drobet vyčistí.

                              Nčerešňak - Profil | Čt 13.6.2013 14:07:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zdravím všechny skalňáky na tomto odřadu, přiblížil se čas zubatejch a pukavejch. Tak jsem byl včera dát SATANA III (loď) na vodu. Voda jako někde v Indii a na pobřeží, až vlese kam vystoupala voda je asi 3-5 cm nános pěkně klouzajícího bahýnka. Držkopádů bylo hafo, nekteré s piruetama, jíné přímý zásah.Čistil jsem loď až do večera a mladej chytal (0)¨, docela velký pohyb ryb na hladině, tak kdo vyráží na zahájení ( sám jsem ještě nebyl), tak nezlomte klacky!!

                                Nelhierro - Profil | Po 3.6.2013 16:45:11

                                Pádluj.....

                                  NRytíř - Profil | Po 3.6.2013 16:25:26

                                  elhierro >> no sem na to zvědavej..

                                    Nelhierro - Profil | Po 3.6.2013 16:18:23

                                    Pro porovnání foto ze včerejška a dneška.

                                      Nelhierro - Profil | Po 3.6.2013 16:15:52

                                      Rytíř >> Odhad je takový, do přehrady teprve dorazí voda z horního toku Vltavy, Otavy, Lužnice, dalších potoků a také voda z lesů a polí. A jelikož stále prší, je přítok stále vysoký, těsně pod 2000 kubíků/sec. :-( Přitom se upouští cca 1700 kubíků/sec a hladina teď jde nahoru tempem cca 5 cm/hodina.