Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NRytíř - Profil | Po 3.6.2013 16:01:13

elhierro >> fakt až tak?

    Nelhierro - Profil | Po 3.6.2013 12:52:01

    Na Orlíku tu bude bohužel stejné jako v roce 2002. :-(

      Nelhierro - Profil | Ne 2.6.2013 13:52:19

      Tak u nás u hráze se začíná naplňovat rok 2002. Voda stoupla za noc o 1,5 m a stoupá stále rychle, je to viditelné okem. Voda se valí řekou, z polí a lesů.... Začínají se odtahovat karavany od vody a doufáme, že se rok 2002 nenaplní. Byť předpověď počasí optimistická není.

        NPíňas - Profil | Ne 19.5.2013 20:56:11

        orlas2 >> no to nic nemění na tom že je to paráda,dík za odkazy

          Norlas2 - Profil | Ne 19.5.2013 20:55:15

          Píňas >> Musím to uvést na pravou míru.Nejsem fotograf,jen jsem sem dal odkaz:-).

            NPíňas - Profil | Ne 19.5.2013 20:34:25

            orlas2 >> člověče to je nádhera. že jsou lidi prasata vím dávno a tady jsou toho další důkazy co všechno jsou schopný utopit,ale zase na druhou stranu- máte co fotit :-)))) Je to fakt paráda.Jo a pak že tam candáti nejsou.

              NRytíř - Profil | Ne 19.5.2013 20:23:54

              orlas2 >> Vojto parádní.

                Norlas2 - Profil | Ne 19.5.2013 20:10:44

                Píňas >> Když projdeš všechny jeho fotoalba,je tam ze Spálenky myslím ještě něco víc,chce to projít.

                  Nzizka - Profil | Ne 19.5.2013 19:25:47

                  Harvy123 >> buď v klidu ja jsem tu od čtvrtka a krom 3 záběru mám taky prd z toho akorát dva fouse a jednoho smudlu :-)

                    NHarvy123 - Profil | Ne 19.5.2013 12:52:11

                    zizka >> jj cekal jsem ze to s oteplenim zase přijde... zas chytnu houno:))

                      NPíňas - Profil | So 18.5.2013 16:36:16

                      orlas2 >> Čau,to je nádhera,jelikož jsem na spálence skor víc než doma tak tohle je pro mě nádherný pohled

                        Nzizka - Profil | So 18.5.2013 9:43:21

                        Harvy123 >> zdar momentálně se placatý opět třou. Sedím kousek nad jehnednem jsem tu od čtvrtka ráno zatím dva záběry oba byli slizouni

                          NRytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:38:38

                          Harvy123 >> nevím ale držel bych se hořejšku.

                            NHarvy123 - Profil | Čt 16.5.2013 11:32:41

                            Rytíř >> tak na jistci to teklo jako kráva + samo bordelu hafo... kapra jsem nechytil..jen mikro cejny. Od uterka pojedu k pukňovu.. Jak to vypadá v týhle lokalitě nebo poblíž asi info nemáš co?

                              NRytíř - Profil | Čt 16.5.2013 11:28:33

                              Harvy123 >> bude tam bordel jak kráva,já byl o kousek níž a nic se nedělo.

                                NHarvy123 - Profil | Čt 16.5.2013 11:27:34

                                Rytíř >> no minulej tejden v tom dešti , čtvrtek až víkend se na Jistci třeli placatý... tak si říkám.. že možná jestli se ohřeje voda začnou i kapři.. a to mam ject od uterka do neděle..zas chytnu houno :)