Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 9:45:43

Rybatorstr >> jo ale nic s tím nenaděláš..

    Rybatorstr - Profil | Čt 16.5.2013 9:21:26

    Rytíř >> Je to na pikaču.....

      Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 9:10:23

      Rybatorstr >> jo,budeš sedět mezi břízama(ty víš kde) a pokoušet se to potopit zkrze bordel co bude jezdit po hladině sem a tam..

        Rybatorstr - Profil | Čt 16.5.2013 7:30:07

        Rytíř >> Snad budou brát i v tom lese......

        16.05.13 06:00 350,76 .................. to je zase masakr.....

          Rytíř - Profil | Čt 16.5.2013 0:35:14

          Harvy123 >> Pic,jediný co vím je,že je voda až do lesa.Jinak jsem byl naposled o svátkách a,že by se něco třelo (aktivita) tak nebylo vidět.

            Harvy123 - Profil | St 15.5.2013 18:33:24

            Zdravim. Má někdo aktuální info z orlasu? Jestli už se cejni dotřeli nebo jestli se už začali třít pupíci.. dík

              Rytíř - Profil | Po 6.5.2013 18:32:35

              NOVAS >> jo,srá.. na ně.

                NOVAS - Profil | Po 6.5.2013 18:10:24

                Rytíř >> v Práglu ne,ale praháci to s oblibou praktikují u svých rekreačních chýší a otravují s tím ostatní.

                  Rytíř - Profil | Po 6.5.2013 17:51:21

                  Pedro1 >> majitelé chat nemaj žádná výsadní práva.

                    Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 17:18:35

                    Rytíř >> To právě ne,v Praze taková místa nejsou.Ale na spoustě vod ve středních čechách je tohle naprosto běžné.Pískovny jsou tady kolem dokola obsypané cedulemi Soukromý pozemek,Zákaz vstupu,různé ploty atd.Cedule zákaz vjezdu namalované na víku od sudu s poznámkou - neplatí pro majitele chat.
                    Je to i na Orlíku,Slapech,kolem řek,ploty do vody,....Ve většině případů to žádný soukromý pozemek není,ale majitelům chat vadí,že mezi jejich chatu a vodu chodí cizí lidi.

                      Rytíř - Profil | Po 6.5.2013 16:58:49

                      Pedro1 >> to děláte v Práglu?

                        Pedro1 - Profil | Po 6.5.2013 9:54:03

                        Vendys 65 >> Natluč tam cedule "Soukromý pozemek","Zákaz parkování - nebezpečí odtažení".Nebo tam dej "Pozor,v poslední době zde často dochází k poničení zaparkovaných vozů a proříznutí pneumatik"
                        Nebo "Zákaz vstupu k vodě,nebezpečí propadu podloží".Nebo něco jiného.

                          Vendys 65 - Profil | Pá 3.5.2013 17:03:40

                          Pedro1 >>
                          A jak tomu chceš zamezit? Cesta k chatám není soukromá a pozemky u vody taky ne.Tak to nikomu nebrání si tam nechat auta a jít si zachytat,to že jsou pod chatou celý prázdniny a po týdnech se tam střídají s tím asi nic nenadělám.

                            Pedro1 - Profil | Pá 3.5.2013 8:18:53

                            Vendys 65 >> To chápu.pak to chce udělat takový opatření,aby tam bivakáři nejezdili:-)))

                              JN - Profil | Čt 2.5.2013 23:06:40

                              Biker >> Díky!

                                JN - Profil | Čt 2.5.2013 22:51:43

                                Čau nevíte jaká je aktuální teplota vody na Orlíku?

                                  Rytíř - Profil | Čt 2.5.2013 21:45:49

                                  Miras >> to je terén jak na soukromáku:-))

                                    Miras - Profil | Čt 2.5.2013 21:38:46

                                    Vendys 65 >> Tohle je moc pohodlný:-)

                                      Vendys 65 - Profil | Čt 2.5.2013 21:29:38

                                      Miras >>
                                      Čauves,já jsi tam rád sednu se sousedama a pokecáme,ale někdy to tam vypadá takhle