Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

anetak - Profil | So 3.7.2010 8:11:35

...

    Matos - Profil | Ne 27.6.2010 13:45:45

    feeder na řece

      agig - Profil | Čt 24.6.2010 11:04:59

      To jsou ty naše panoramata

        rices - Profil | St 23.6.2010 22:06:20

        rano

          LeMa - Profil | St 23.6.2010 15:31:03

          Ebro

            barny - Profil | St 23.6.2010 9:20:01

            Poličeno na zubatou.

              sabbath - Profil | St 23.6.2010 0:39:39

              Carpkiller - >> ......a 3. 8-))..............//Chyť vyfoť a pusť//

                sabbath - Profil | St 23.6.2010 0:33:25

                Carpkiller - >> ......a 2..............//Chyť vyfoť a pusť//

                  sabbath - Profil | St 23.6.2010 0:31:45

                  Carpkiller - >> Čauky tak zase něco málo foto 8-)) Tentokrát z EBRA //Chyť vyfoť a pusť//

                    DAVISS - Profil | So 19.6.2010 18:10:04

                    .

                      walderama - Profil | So 19.6.2010 18:03:51

                      jrc x lite

                        DAVISS - Profil | So 19.6.2010 17:58:51

                        .

                          chovi81 - Profil | Po 7.6.2010 15:26:01

                          Ty moje :)

                            MartinS - Profil | Po 7.6.2010 13:07:45

                            06.06.10

                              gigs - Profil | Po 7.6.2010 9:31:31

                              ...

                                Tomino555 - Profil | Po 24.5.2010 20:54:43

                                ...

                                  angelo - Profil | Po 24.5.2010 20:20:21

                                  moje

                                    Končan - Profil | Po 24.5.2010 19:19:39

                                    Taky přidám něco málo do mlýna.

                                      Martin II. - Profil | Po 24.5.2010 16:43:36

                                      taková jedna klasická

                                        Go-To - Profil | Po 24.5.2010 16:19:53

                                        taky jednu přidám