Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Mr.Doctor - Profil | Ne 12.6.2011 11:41:10

..z letošní svazovky..

    dvorak002 - Profil | Ne 12.6.2011 11:01:18

    Tady ještě jedna asi rok stará ještě s klasickejma klackama ... :) Taky foceno mobilem tak omluvte kvalitu ...

      dvorak002 - Profil | Ne 12.6.2011 10:57:18

      Moje Fídry u vody ... :) Foceno mobilem takže omluvte kvalitu ...

        Stenly - Profil | Ne 12.6.2011 10:53:18

        ráno na Pádu

          dasty carp - Profil | Ne 12.6.2011 10:34:18

          )))

            ZM - Profil | So 11.6.2011 17:24:49

            Letošni

              barny - Profil | Pá 19.11.2010 18:38:26

              :-))

                Lukas89 - Profil | Pá 19.11.2010 18:06:31

                jedna letní...

                  kaprr - Profil | Pá 19.11.2010 16:14:22

                  :)

                    brach - Profil | Pá 19.11.2010 9:43:09

                    Bývalá srdeční záležitost.....

                      brach - Profil | Pá 19.11.2010 9:27:06

                      Příprava na úhoře.....

                        metal - Profil | Čt 11.11.2010 14:10:16

                        taky dám jednu vidlovou :-))

                          HoumrP - Profil | St 10.11.2010 23:31:13

                          Přidám se.....

                            alda2211 - Profil | St 10.11.2010 22:43:06

                            Carpkiller - >> tak taky jedna z leta

                              gombel - Profil | St 10.11.2010 22:27:58

                              Niečo prihodím aj ja.

                                KomiNNek - Profil | Út 20.7.2010 9:29:30

                                ...

                                  sabbath - Profil | Po 19.7.2010 23:03:13

                                  Carpkiller - >> tak tedy ještě jedna 8-)) //Chyť vyfoť a pusť//

                                    sabbath - Profil | Po 19.7.2010 22:45:48

                                    Carpkiller - >> čauky par dní na vodě, a tak zase něco málo momentku 8-)) tedy jen 3x //Chyť vyfoť a pusť//

                                      levhan - Profil | So 3.7.2010 10:59:58

                                      ,

                                        anetak - Profil | So 3.7.2010 8:26:33

                                        ...