Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Npetr.fish - Profil | Po 14.5.2012 22:43:40

Letošní, po ránu.

    NRAZOR 2 - Profil | Po 14.5.2012 22:08:26

    taktéž přihodím.

      NTomajo - Profil | Po 14.5.2012 21:47:03

      jednu přihodím

        Nchesper - Profil | Po 14.5.2012 20:49:12

        krásný podvečer

          NTomajo - Profil | Út 10.4.2012 12:08:16

          a ještě druhej proutek

            NTomajo - Profil | Út 10.4.2012 12:06:32

            korkáč v suché trávě :-)

              Nchesper - Profil | Út 10.4.2012 5:24:02

              ...

                NVendys 65 - Profil | Po 9.4.2012 19:45:11

                Sorry za kvalitu,foceno mobilem,revír ze severu čech

                  Nchesper - Profil | Po 9.4.2012 19:01:37

                  fotka se nenačetla tak snad příště

                    Ntomas.MO2 - Profil | Po 9.4.2012 18:24:12

                    Carpkiller - >>

                      Nchesper - Profil | Po 9.4.2012 17:08:41

                      Není to moc zajímavé ale je od vody

                        Nrices - Profil | Po 15.8.2011 20:30:00

                        zo šíravy

                          Nrices - Profil | Po 15.8.2011 20:29:10

                          ranná :-)

                            NMOndo - Profil | Po 15.8.2011 20:14:49

                            východ

                              NMOndo - Profil | Po 15.8.2011 20:12:47

                              Ale tady ta je hezčí ((: západ

                                NMOndo - Profil | Po 15.8.2011 20:11:29

                                Omlouvám se, je tu bouřka jak sviň, tak vypadl signál... foto je zde.

                                  Nkospi - Profil | Po 15.8.2011 20:09:19

                                  taky jedna

                                    NMOndo - Profil | Po 15.8.2011 20:03:28

                                    Jedna ze závodního víkendu na Asuánu.

                                      NTomajo - Profil | Po 15.8.2011 19:52:32

                                      ranní východ slunce

                                        NTomino555 - Profil | Út 19.7.2011 14:22:51

                                        ...

                                          NMr.Doctor - Profil | Ne 12.6.2011 11:41:10

                                          ..z letošní svazovky..

                                            Ndvorak002 - Profil | Ne 12.6.2011 11:01:18

                                            Tady ještě jedna asi rok stará ještě s klasickejma klackama ... :) Taky foceno mobilem tak omluvte kvalitu ...

                                              Ndvorak002 - Profil | Ne 12.6.2011 10:57:18

                                              Moje Fídry u vody ... :) Foceno mobilem takže omluvte kvalitu ...

                                                NStenly - Profil | Ne 12.6.2011 10:53:18

                                                ráno na Pádu

                                                  Ndasty carp - Profil | Ne 12.6.2011 10:34:18

                                                  )))

                                                    NZM - Profil | So 11.6.2011 17:24:49

                                                    Letošni

                                                      Nbarny - Profil | Pá 19.11.2010 18:38:26

                                                      :-))

                                                        NLukas89 - Profil | Pá 19.11.2010 18:06:31

                                                        jedna letní...

                                                          Nkaprr - Profil | Pá 19.11.2010 16:14:22

                                                          :)

                                                            Nbrach - Profil | Pá 19.11.2010 9:43:09

                                                            Bývalá srdeční záležitost.....

                                                              Nbrach - Profil | Pá 19.11.2010 9:27:06

                                                              Příprava na úhoře.....

                                                                Nmetal - Profil | Čt 11.11.2010 14:10:16

                                                                taky dám jednu vidlovou :-))

                                                                  NHoumrP - Profil | St 10.11.2010 23:31:13

                                                                  Přidám se.....

                                                                    Nalda2211 - Profil | St 10.11.2010 22:43:06

                                                                    Carpkiller - >> tak taky jedna z leta

                                                                      Ngombel - Profil | St 10.11.2010 22:27:58

                                                                      Niečo prihodím aj ja.

                                                                        NKomiNNek - Profil | Út 20.7.2010 9:29:30

                                                                        ...

                                                                          Nsabbath - Profil | Po 19.7.2010 23:03:13

                                                                          Carpkiller - >> tak tedy ještě jedna 8-)) //Chyť vyfoť a pusť//

                                                                            Nsabbath - Profil | Po 19.7.2010 22:45:48

                                                                            Carpkiller - >> čauky par dní na vodě, a tak zase něco málo momentku 8-)) tedy jen 3x //Chyť vyfoť a pusť//

                                                                              Nlevhan - Profil | So 3.7.2010 10:59:58

                                                                              ,

                                                                                Nanetak - Profil | So 3.7.2010 8:26:33

                                                                                ...

                                                                                  Nanetak - Profil | So 3.7.2010 8:11:35

                                                                                  ...

                                                                                    NMatos - Profil | Ne 27.6.2010 13:45:45

                                                                                    feeder na řece

                                                                                      Nagig - Profil | Čt 24.6.2010 11:04:59

                                                                                      To jsou ty naše panoramata

                                                                                        Nrices - Profil | St 23.6.2010 22:06:20

                                                                                        rano

                                                                                          NLeMa - Profil | St 23.6.2010 15:31:03

                                                                                          Ebro

                                                                                            Nbarny - Profil | St 23.6.2010 9:20:01

                                                                                            Poličeno na zubatou.

                                                                                              Nsabbath - Profil | St 23.6.2010 0:39:39

                                                                                              Carpkiller - >> ......a 3. 8-))..............//Chyť vyfoť a pusť//

                                                                                                Nsabbath - Profil | St 23.6.2010 0:33:25

                                                                                                Carpkiller - >> ......a 2..............//Chyť vyfoť a pusť//

                                                                                                  Nsabbath - Profil | St 23.6.2010 0:31:45

                                                                                                  Carpkiller - >> Čauky tak zase něco málo foto 8-)) Tentokrát z EBRA //Chyť vyfoť a pusť//

                                                                                                    NDAVISS - Profil | So 19.6.2010 18:10:04

                                                                                                    .

                                                                                                      Nwalderama - Profil | So 19.6.2010 18:03:51

                                                                                                      jrc x lite

                                                                                                        NDAVISS - Profil | So 19.6.2010 17:58:51

                                                                                                        .

                                                                                                          Nchovi81 - Profil | Po 7.6.2010 15:26:01

                                                                                                          Ty moje :)

                                                                                                            NMartinS - Profil | Po 7.6.2010 13:07:45

                                                                                                            06.06.10

                                                                                                              Ngigs - Profil | Po 7.6.2010 9:31:31

                                                                                                              ...

                                                                                                                NTomino555 - Profil | Po 24.5.2010 20:54:43

                                                                                                                ...

                                                                                                                  Nangelo - Profil | Po 24.5.2010 20:20:21

                                                                                                                  moje

                                                                                                                    NKončan - Profil | Po 24.5.2010 19:19:39

                                                                                                                    Taky přidám něco málo do mlýna.

                                                                                                                      NMartin II. - Profil | Po 24.5.2010 16:43:36

                                                                                                                      taková jedna klasická

                                                                                                                        NGo-To - Profil | Po 24.5.2010 16:19:53

                                                                                                                        taky jednu přidám