Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Tomino555 - Profil | Po 24.5.2010 15:44:36

mě se líbí

    VYDRA33 - Profil | Út 18.5.2010 15:15:49

    Pouze stojan

      zajda f - Profil | Út 18.5.2010 15:13:52

      a druhá

        zajda f - Profil | Út 18.5.2010 15:11:20

        tak jednu přihodim

          Portos - Profil | Út 18.5.2010 14:42:54

          někde na břehu, nahozeno do vody...

            Mario6121 - Profil | Út 18.5.2010 14:32:10

            :

              Metla - Profil | Út 18.5.2010 14:10:29

              RomanB >> cis Buredge ČR jak se vejde, heled kde to je? kdyztak SZ,ju

                RomanB - Profil | Po 10.5.2010 8:04:44

                ...

                  Tomáš Kříž - Profil | Po 10.5.2010 7:17:52

                  fishmen17a >> Velká bída. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=608342

                    fishmen17a - Profil | Ne 9.5.2010 22:15:57

                    Tomáš Kříž >> a jak to ide na sedmicce?

                      jarda 2004 - Profil | Ne 9.5.2010 20:56:01

                      foglos >> Ne funkce žádná jen neuklizaná lopatka.

                        pepas60 - Profil | Ne 9.5.2010 20:51:05

                        Vase zprava

                          foglos - Profil | Ne 9.5.2010 20:49:59

                          jarda 2004 >> dik.premyslel jsem jestli tam neplni nakou funkci¨,ale nic me nenapadlo...

                            jarda 2004 - Profil | Ne 9.5.2010 20:40:40

                            foglos >> Tu tam nechal kolega když jsme se vraceli z krmení. Ta tam nepatřila.

                              foglos - Profil | Ne 9.5.2010 20:12:43

                              jarda 2004 >> na co mas prosim te tu vrhaci lopatku ve vode???

                                ada.j.3 - Profil | Ne 9.5.2010 19:47:21

                                Vase zprava

                                  Tomajo - Profil | Ne 9.5.2010 19:28:35

                                  Vase zprava

                                    levhan - Profil | Ne 9.5.2010 19:18:02

                                    Vase zprava

                                      abul-luba - Profil | Ne 9.5.2010 19:09:07

                                      před týdnem

                                        Tomajo - Profil | Ne 9.5.2010 19:08:37

                                        Vase zprava