Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

abul-luba - Profil | Ne 9.5.2010 19:07:15

dnes

    Oskarek - Profil | Ne 9.5.2010 18:47:17

    Taky přihodim.

      Tomáš Kříž - Profil | Ne 9.5.2010 18:40:17

      Dnes na D7

        RomanB - Profil | Ne 9.5.2010 18:21:38

        dnes

          jarda 2004 - Profil | St 28.4.2010 21:11:35

          před 14dny [fotky smazany na zadost autora]

            Batour - Profil | St 28.4.2010 20:50:16

            Vase zprava

              Batour - Profil | St 28.4.2010 20:34:00

              před 14dny

                Oskarek - Profil | St 28.4.2010 20:33:37

                Vaše správa

                  cuchak - Profil | St 28.4.2010 17:37:22

                  Vase zprava

                    MD-Carp - Profil | St 28.4.2010 17:15:32

                    Carpkiller - >> Moje oblíbená voda.

                      Gagne17 - Profil | St 28.4.2010 12:36:24

                      ráno

                        Boloň - Profil | Pá 22.1.2010 18:46:07

                        Vase zprava

                          Boloň - Profil | Pá 22.1.2010 18:38:49

                          něco taky přihodím..

                            Miiich - Profil | Pá 22.1.2010 17:54:28

                            Trochu padaly kroupy..

                              standas - Profil | Pá 22.1.2010 15:25:59

                              Mlhavé feedrování na vltavě v Praze

                                carpjena - Profil | Pá 22.1.2010 15:10:05

                                rams >> oplatil:) a koukám že tam pěkně klesla voda co tam nejezdíme

                                  XI XAO - Profil | Pá 22.1.2010 15:02:27

                                  oblíbené místěčko :)

                                    rams - Profil | Pá 22.1.2010 7:35:37

                                    Carpkiller >> Začíná svítat a potom to přišlo...

                                      Orf - Profil | Pá 22.1.2010 7:27:54

                                      taky mám rád když se kouří z vody..:-)

                                        uzjejasno - Profil | Čt 21.1.2010 22:40:06

                                        mám rád když se z vody kouří