Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Nuzjejasno - Profil | Čt 21.1.2010 22:34:16

jedna docela aktuální

    Nkaštan01 - Profil | Čt 21.1.2010 22:31:12

    taky něco přihodím-

      Nkaštan01 - Profil | Čt 21.1.2010 22:27:59

      taky něco přihodím-

        Nkaštan01 - Profil | Čt 21.1.2010 22:20:28

        -

          Nkaštan01 - Profil | Čt 21.1.2010 22:07:11

          taky něco přihodím-

            Nkaštan01 - Profil | Čt 21.1.2010 22:02:06

            taky něco přihodím-

              NMaxxx - Profil | Čt 21.1.2010 22:02:04

              Vase zprava

                Nkaštan01 - Profil | Čt 21.1.2010 21:58:58

                taky něco přihodím-

                  Nkaštan01 - Profil | Čt 21.1.2010 21:55:44

                  taky něco přihodím-

                    NMaxxx - Profil | Čt 21.1.2010 21:45:11

                    Vase zprava

                      Nhonda - Profil | Čt 21.1.2010 21:35:16

                      2

                        Nhonda - Profil | Čt 21.1.2010 21:33:53

                        3

                          NMaxxx - Profil | Čt 21.1.2010 21:32:19

                          Vase zprava

                            Nhonda - Profil | Čt 21.1.2010 21:31:36

                            Vase zprava

                              Nhonda - Profil | Čt 21.1.2010 21:30:25

                              4

                                NRobert1 - Profil | Čt 21.1.2010 21:13:25

                                take pridam fotecku

                                  Nmarcelus - Profil | Čt 21.1.2010 21:06:30

                                  Vase zprava

                                    Nmarcelus - Profil | Čt 21.1.2010 21:03:50

                                    aj ja nieco pridam

                                      Nkosvi - Profil | Čt 21.1.2010 19:44:58

                                      .............................

                                        Nangelo - Profil | Út 19.1.2010 19:48:37

                                        taky pridam D7