Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

kosvi - Profil | Út 19.1.2010 17:43:16

Vase zprava

    gigs - Profil | Ne 17.1.2010 20:56:33

    také něco přihodím...

      gigs - Profil | Ne 17.1.2010 20:54:30

      také něco přihodím...

        Lovec Petr - Profil | Ne 17.1.2010 14:38:41

        Dyje 7

          vydrák - Profil | Ne 3.1.2010 15:08:07

          brach >> Jasně.

            brach - Profil | Ne 3.1.2010 15:04:02

            vydrák >>
            Pokud najdeš, dej vědět.Také mě zaujaly...

              MartinS - Profil | So 2.1.2010 20:04:47

              VN Domaša, august 2008

                vydrák - Profil | So 2.1.2010 13:32:43

                vychin >> Díky,přesně tyhle jsem myslel,docela mě zaujali.Musim po nich někde kouknout.

                  vychin - Profil | So 2.1.2010 13:10:58

                  vydrák >> Mám je už pár let a v e-shopu už je nemůžu najít.

                    bělouš - Profil | So 2.1.2010 12:57:50

                    Vase zprava

                      vydrák - Profil | So 2.1.2010 12:39:06

                      brach >> Já myslel tyto.

                        vavra26 - Profil | So 2.1.2010 12:26:40

                        Podzim

                          vydrák - Profil | So 2.1.2010 12:01:50

                          vychin >> Řekni mi prosim tě co to máš za vidličky.Nic podobnýho jsem neviděl.Byl bych rád za detail.Nebo mi napiš odkaz,kde je maj .Dík

                            vychin - Profil | So 2.1.2010 10:25:52

                            Vase zprava

                              vychin - Profil | So 2.1.2010 10:23:49

                              Vase zprava

                                eda 2 - Profil | Pá 1.1.2010 22:22:20

                                Vase zprava

                                  Fishboy - Profil | Pá 1.1.2010 19:51:31

                                  Orlické zátiší

                                    dasty carp - Profil | Pá 1.1.2010 17:31:41

                                    Vase zprava

                                      MOndo - Profil | Pá 1.1.2010 10:09:11

                                      Vase zprava