Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

petr12 - Profil | Pá 1.1.2010 9:15:30

Vase zprava

    roman - Profil | Čt 31.12.2009 20:13:57

    A pozdravuju řidiče...teda pokud se dívá...

      roman - Profil | Čt 31.12.2009 20:12:40

      Vase zprava

        Ksk - Profil | Čt 31.12.2009 18:58:53

        Vase zprava

          dzeny - Profil | Čt 31.12.2009 15:26:30

          Vase zprava

            strom - Profil | Čt 31.12.2009 14:35:32

            už aby ta zima byla v . . .

              strom - Profil | Čt 31.12.2009 14:25:41

              každé takové ráno je super . . .

                fugashabs - Profil | Čt 31.12.2009 14:05:54

                Saxon >> myslel jsem tu předešlou fotku když jses spletl :-)))

                  star - Profil | Čt 31.12.2009 13:56:31

                  Hezký...už aby to bylo....

                    Saxon - Profil | Čt 31.12.2009 13:33:58

                    petr.fish >> Když sem viděl muj omyl tak jsem dal opravit zápis a napsal komentář.

                      Saxon - Profil | Čt 31.12.2009 13:31:23

                      fugashabs >>Prut sema z force,navijak pezon michel tak nějak se jmenoval mám pocit.

                        fugashabs - Profil | Čt 31.12.2009 11:08:27

                        Saxon >> shimano nebo fox-nevidím nikde cedulky ;-)

                          petr.fish - Profil | St 30.12.2009 22:22:28

                          Saxon >> zajimavý :D (ale musel si vědět co posíláš když si k tomu dával komentář).............. jinak moc pěknej omyl :)

                            star - Profil | St 30.12.2009 20:59:51

                            :-)

                              cimelik - Profil | St 30.12.2009 20:38:40

                              tenkrát na nové řece...

                                mustang - Profil | St 30.12.2009 20:29:27

                                Vase zprava

                                  Tomajo - Profil | St 30.12.2009 20:09:43

                                  Vase zprava

                                    sklena - Profil | St 30.12.2009 20:00:34

                                    Můj cajk

                                      Petr V - Profil | St 30.12.2009 19:56:55

                                      poslední vyprava

                                        Pavel Polák - Profil | St 30.12.2009 19:54:46

                                        Vase zprava