Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NSaxon - Profil | St 30.12.2009 19:35:39

jo peknej,ale mel sem tam dat toto.

    NČehun - Profil | St 30.12.2009 19:13:54

    vase zprava

      NČehun - Profil | St 30.12.2009 19:12:47

      Vase zprava

        NČehun - Profil | St 30.12.2009 19:10:39

        Vase zprava

          NOskarek - Profil | St 30.12.2009 15:21:46

          Odpočinek.

            NZdenall - Profil | St 30.12.2009 13:41:11

            Saxon >> pěknej omyl :)

              NSaxon - Profil | St 30.12.2009 13:31:36

              Sorry to je omyl,špatna složka

                Nslavina - Profil | Ne 6.12.2009 20:35:09

                ju je to parták:-)))

                  NTomajo - Profil | Ne 6.12.2009 20:28:25

                  slavina >> pěkná fotka s Ešlinou :-)

                    Nslavina - Profil | Ne 6.12.2009 20:18:06

                    neberou a neberou

                      Nslavina - Profil | Ne 6.12.2009 20:04:44

                      Tomajo >> to jsem já.-)

                        NTomajo - Profil | Ne 6.12.2009 20:03:27

                        slavina >> :-)))

                          Nslavina - Profil | Ne 6.12.2009 20:02:25

                          Vase zprava

                            Nstar - Profil | Ne 6.12.2009 19:50:19

                            Milspec_Ultegra

                              NTomajo - Profil | Ne 22.11.2009 16:56:19

                              Vase zprava

                                Nkamil.k - Profil | So 14.11.2009 17:12:04

                                Tomajo >> sluší jim to

                                  NTomajo - Profil | Ne 8.11.2009 21:42:09

                                  Vase zprava

                                    NLidl - Profil | Pá 6.11.2009 22:17:43

                                    Jarní feederovačka na soutoku:))

                                      NSAHIB - Profil | Pá 6.11.2009 16:20:45

                                      také u vody..

                                        Nsabbath - Profil | Pá 6.11.2009 0:55:21

                                        Carpkiller >> A do třetice něco málo z PÁDU…… //Chyť vyfoť a pusť//