Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NDejv - Profil | St 21.5.2008 15:15:41

Mušov

    NDejv - Profil | St 21.5.2008 15:15:04

    Mušov

      NDejv - Profil | St 21.5.2008 15:13:27

      čekání na sumíka.....

        NARCI - Profil | St 21.5.2008 15:12:19

        ZN: Tak si ho pořiď:o))))

          NDejv - Profil | St 21.5.2008 15:12:14

          Italský soumrak

            Nsmradzjzd - Profil | St 21.5.2008 15:09:34

            Vase zprava

              Nkabo - Profil | St 21.5.2008 15:06:09

              Vase zprava

                NMr.Stick - Profil | St 21.5.2008 15:05:56

                  Nkabo - Profil | St 21.5.2008 14:56:42

                  Vase zprava

                    NZN - Profil | St 21.5.2008 14:55:59

                    ...

                      NDoktor - Profil | St 21.5.2008 14:55:51

                      Vase zprava

                        NPetr Koch - Profil | St 21.5.2008 14:55:27

                        ZN - ® : ty chytáš na nulák? Takový lano snad nepoužívají ani kapraři

                          Nkabo - Profil | St 21.5.2008 14:55:25

                          Vase zprava

                            NZN - Profil | St 21.5.2008 14:53:58

                            nemám stojan !!!

                              NFlip - Profil | St 21.5.2008 14:48:44

                              Bez těch vašich lešení by ta příroda byla chudá.Skutečně vyjímají se tam naprosto skvostně.Ty vaše navohýbané trubky tam patří stejně jako Temelín k soutoku Vltavy a Lužnice.

                                NXI XAO - Profil | St 21.5.2008 14:44:27

                                Taky jedna zasněžená :)

                                  NARCI - Profil | St 21.5.2008 14:42:09

                                  Carpkiller: To je výběr stojanů s prutama který zabral fotograf na CM Tovačov 2007.

                                    NSERPIK - Profil | St 21.5.2008 14:40:24

                                    Vase zprava

                                      NARCI - Profil | St 21.5.2008 14:39:12

                                      Vase zprava

                                        NARCI - Profil | St 21.5.2008 14:35:16

                                        Vase zprava