Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NARCI - Profil | St 21.5.2008 14:31:42

Vase zprava

    NARCI - Profil | St 21.5.2008 14:29:52

    Vase zprava

      NPetr Koch - Profil | St 21.5.2008 14:28:48

      Tak jednoznačně vede BOBŠ, když to vidím, jsem celkem rád, že jsem zůstal tenkrát za kamnama :o)))) Moc pěkný, ale jen na monitoru.

        NARCI - Profil | St 21.5.2008 14:26:33

        Vase zprava

          NARCI - Profil | St 21.5.2008 14:24:53

          CM TOVAČOV 2007

            NMr.Doctor - Profil | St 21.5.2008 14:08:51

              NLaji - Profil | St 21.5.2008 13:33:11

                NLaji - Profil | St 21.5.2008 13:32:44

                Vase zprava

                  NMikyrybář - Profil | St 21.5.2008 13:15:43

                  jedna z letošních pár dní starých

                    Nmachacek.pepa - Profil | St 21.5.2008 13:14:55

                    Vase zprava

                      Nmachacek.pepa - Profil | St 21.5.2008 13:13:07

                      nejsou to proutky ale fotečka je hezká, takto se připravuje na pořádnopu rybu - carpkiller, kdyžtak to můžeš smazat :-)

                        NŘízek - Profil | St 21.5.2008 13:11:08

                        detreux: a co kdyz si stojan v navalu lovecke euforie skopnes do vody?:-))

                          NDetreux - Profil | St 21.5.2008 13:06:03

                          Tohle je můj stojan, nemusím sebou zbytečně nic tahat :) A candátům je to šumafuk..

                            NARCI - Profil | St 21.5.2008 13:00:44

                            po ránu krásné podívání na ty moje proutky:)

                              Nsoulfly - Profil | St 21.5.2008 12:59:04

                              Vase zprava

                                NARCI - Profil | St 21.5.2008 12:57:23

                                nahozeno, seřazeno a čekání na záběr

                                  NBlondak - Profil | St 21.5.2008 12:57:16

                                  Vase zprava

                                    Nsoulfly - Profil | St 21.5.2008 12:56:47

                                      NBlondak - Profil | St 21.5.2008 12:55:29

                                      Ta kost prej pro stesti:-)

                                        NARCI - Profil | St 21.5.2008 12:55:09

                                        CM Tovačov 2007