Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Flip - Profil | St 21.5.2008 15:35:27

Arci-proti gustu žádný dišputát,ale z toho západu západu slunce nad popř. pod svingry se stává pomalu obehraná deska.:-))))Co takhle zkusit mámivá světla mých carpsounderů a k tomu rovnou nahrát soundtrack s pípáky ,kde by padák měl sólo.:-))))

    Petr Koch - Profil | St 21.5.2008 15:34:53

    Miras - ®: by mě zajímalo jak se rybář u toho prutu zdržuje v takové vzdálenosti, aby mohle bezpprostředně manipulovat s prutem.
    na poslední lapačce mi hrozily dva zápisy :o)))

      ARCI - Profil | St 21.5.2008 15:34:51

      Dejv: Byl tam před 14 dněma bratranec a pěknou rybačku si užil. To víš hochu dostali své dny:o))

        Petr Koch - Profil | St 21.5.2008 15:33:31

        Ricci - ® : ale najdou se tam i pěkný fotky, když pominu ty lešení, něco by se dalo vybrat :o)

          Miras - Profil | St 21.5.2008 15:32:04

          Vase zprava

            Dejv - Profil | St 21.5.2008 15:31:58

            ARCI - tak ti dám ještě jednu motivačku. Měli jsme spóóóustu času na fotoart, jelikož jsme za 6 dnů neměli ani potah.....:-))))

              Miras - Profil | St 21.5.2008 15:30:50

              Vase zprava

                Ricci - Profil | St 21.5.2008 15:30:12

                ZN: konečně pěkné fotky..

                  ARCI - Profil | St 21.5.2008 15:27:51

                  Dejv: Chystám se tam taky a až to uvidím tak se budu rozplývat:o)))

                    Koki - Profil | St 21.5.2008 15:26:24

                    jojokill-to místo vypadá suprově ale nestalo se ti že by ti ryba zajela za roh?

                      ARCI - Profil | St 21.5.2008 15:24:40

                      jojokill: Jaký tam máš nej??

                        jojokill - Profil | St 21.5.2008 15:23:31

                        moje misto na amury

                          Gogo.old - Profil | St 21.5.2008 15:22:02

                          Vase zprava

                            Dejv - Profil | St 21.5.2008 15:21:42

                            ARCI - takhle krásně tam sluníčko zapadá....

                              ARCI - Profil | St 21.5.2008 15:20:48

                              El Duffus: Tak jsi tam měl nahodit a měl by jistou rybu:o)))

                                ARCI - Profil | St 21.5.2008 15:19:41

                                Dejv: To jsou velice pěkný fotky z toho mušova. To je při svítání nebo západu??????

                                  El Duffus - Profil | St 21.5.2008 15:17:46

                                  Stojan i s mini kapříkama :-)

                                    ARCI - Profil | St 21.5.2008 15:16:44

                                    Flip: Ale nám se líbí když v krásné přírodě stojí naše stojany s pruty. Nemám pravdu chlapi kapraři??????

                                      JAF - Profil | St 21.5.2008 15:16:22

                                      To je krásy a těch kompozic :-)

                                        Dejv - Profil | St 21.5.2008 15:16:17

                                        Mušov