Hledám kolegyni na ryby

Ráda bych našla nějakou ženu rybářku, ideálně z okolí Vyškova, Kroměříže apod..i od jinud. Je tady mezi chlapama i nějaká rybářka?
Autor diskuse: LeonaG - Profil , 11.4.2008 všeobecné - ostatní

Cottus - Profil | Čt 3.12.2009 18:31:08

Dóla >> no co - co , prostě ta ženská níže je vcelku obstojná....hlavně není černo - bílo - černá.

    Dóla - Profil | Čt 3.12.2009 15:14:51

    Cottus >> COO??

      Cottus - Profil | Ne 29.11.2009 18:42:15

      Dóla >> ty ses opravdu polepšil - chválím.

        Dóla - Profil | Ne 29.11.2009 9:59:20

        Těch tady za chvilku bude...to je neuvěřitelný.

          Dóla - Profil | Ne 29.11.2009 9:58:37

          A tady druhá.

            Dóla - Profil | Ne 29.11.2009 9:54:16

            Tak tady je aspoň jedna kolegyně.

              Dóla - Profil | Pá 13.11.2009 21:55:34

              kajda >> No tak dobrou nooo.

                kajda - Profil | Pá 13.11.2009 21:54:07

                Dóla >> To vis ze zavidim Visaky muzu ale to je uz jedno....dobrou kolego

                  noční ryba - Profil | Pá 13.11.2009 21:52:25

                  kajda >> Dobrou !

                    Dóla - Profil | Pá 13.11.2009 21:51:59

                    kajda >> Ale joooo. Já mám chuť na takovejch věcí. Ten včerejšek byl fakt supr. Proč závidíš? Makáš a není čas? Odkud jsi?

                      kajda - Profil | Pá 13.11.2009 21:50:21

                      Dóla >> to si myslim ze mas.....vcerejsek ti malinko zavidim....

                        Dóla - Profil | Pá 13.11.2009 21:48:25

                        kajda >> Tak na internetový diskuze chuť nemám ale jinak chuť mám:-) Neboj. Včerejšek byl SKVĚLEJ:-)

                          kajda - Profil | Pá 13.11.2009 21:47:30

                          Dóla >> Tak to je blby ze nemas cas a hlavne chut....

                          ...Takze vcerejsek povedenej???

                            Dóla - Profil | Pá 13.11.2009 21:41:17

                            kajda >> Nemám čas a asi ani chuť. Přes týden jsem na koleji a o víkendu čtu věci do školy. Teď teda zrovna ne ale.... Ale to je fuk. Jo a včera jsem byl na Visáčích a Třech Sestrách v Hradci:-))

                              kajda - Profil | Pá 13.11.2009 21:36:41

                              Dóla >> Tak to neres a dojdi proste....

                                Dóla - Profil | Pá 13.11.2009 21:30:22

                                kajda >> Tu neznám. Co to je? Nějaká nová? Nechápu proč se opouštěj otázky a zakládají nové...vlastně úplně stejné. Jen název je jiný.

                                  kajda - Profil | Pá 13.11.2009 21:29:00

                                  Dóla >> ale no tak znas to...treba pokecanicko a pohodicka.....

                                    Dóla - Profil | Pá 13.11.2009 21:27:03

                                    kajda >> Kam třeba? Jsou tu nějaký dobrý vůbec?

                                      kajda - Profil | Pá 13.11.2009 21:17:45

                                      Dóla >> Proc nikam nechodis....teda myslim otazky????

                                        Dóla - Profil | Pá 13.11.2009 21:11:29

                                        kajda >> No taky v pohodě a je toho moc:-)

                                          kajda - Profil | Pá 13.11.2009 21:09:27

                                          Dóla >> No u me dobry a co ty kolego???

                                            Dóla - Profil | Pá 13.11.2009 21:05:14

                                            kajda >> Ahoj. JAk se máš? Tak beru zpět....tato otázka stále žije.

                                              kajda - Profil | Pá 13.11.2009 21:03:53

                                              Dóla >> Ahooooooj.....rad te vidim....

                                              ...jinak pekny vecer vsem

                                                noční ryba - Profil | Pá 13.11.2009 21:00:18

                                                Dóla >> jaké mrtvoly-)))

                                                  Dóla - Profil | Pá 13.11.2009 20:58:58

                                                  noční ryba >> No tak mrtvoly se musí zahrabávat....

                                                    noční ryba - Profil | Pá 13.11.2009 20:58:00

                                                    Dóla >> co by se pohřbívala......

                                                      Červené karty: Mrknato, XAXAP, Paluda