Hledám kolegyni na ryby

Ráda bych našla nějakou ženu rybářku, ideálně z okolí Vyškova, Kroměříže apod..i od jinud. Je tady mezi chlapama i nějaká rybářka?
Autor diskuse: LeonaG - Profil , 11.4.2008 všeobecné - ostatní

mirkac - Profil | So 12.4.2008 11:25:29

Jo to je fakt, v botách voda

    mirkac - Profil | So 12.4.2008 11:24:00

    LeonaG - oni do nás budou stejně rýpat pořád :-)))

      LeonaG - Profil | So 12.4.2008 11:23:43

      Hele to je muškař. Zase nová výbava, zase peníze a studené nohy.....

        mirkac - Profil | So 12.4.2008 11:22:54

        cottus - jak seznamka?, jak si máme jinak najít kámošku , když na těch rybách jsou samí chlapi?
        A kde je ten rybník?

          LeonaG - Profil | So 12.4.2008 11:22:15

          Ó jé, rýply jsme do chlapů a už je to tady....hoši, nevměšujte se mimo téma. Jedině konstruktivní podněty.

            Cottus - Profil | So 12.4.2008 11:16:58

            Takže seznamka.....
            Až najdete tu kolegyni, tak se ozvěte.
            Ale kapr pouze na mušku vám asi vyhovovat nebude, takže uděláme výjimku.
            Zn: rybník i toleranci mám(sobě vlastní):-)

              mirkac - Profil | So 12.4.2008 11:16:41

              Jo tak to věřím, oni ti chlapi potřebují mít ten servis i u rybníka, aby si neodvykli.

                LeonaG - Profil | So 12.4.2008 11:13:25

                Potkávám na rybách dost ženských. Ale v 80% je to doprovod ale hlavně "nosič a zásobování".

                  mirkac - Profil | So 12.4.2008 11:07:59

                  No já na ty ryby chodím spíš od drahého :-)))), tomu se můj koníček moc nelíbí, no nakonec my tady můžem mít klidně svojí rubriku pod názvem babinec na rybách :-))

                    LeonaG - Profil | So 12.4.2008 11:04:23

                    Stejně by mne zajímalo, kolik žen má rybářský lístek a chodí na ryby z vlastní iniciativy a ne jen kvůli drahému....

                      LeonaG - Profil | So 12.4.2008 11:03:11

                      Nezlobím. Uděláme babinec. Stačí, že chlapi vždycky koukaj jak na zjevení....

                        mirkac - Profil | So 12.4.2008 10:50:56

                        Doufám, že se Leona nebude zlobit, ale parťačka z okolí Mladé Boleslavi by mi taky mohla dát vědět, já vím, že nás žen je tu málo, ale mě se taky vždycky na ryby nechce samotné.

                          LeonaG - Profil | So 12.4.2008 10:02:35

                          Re: seznamka...pár otázek na téma "hledám..." tu už bylo. Týká se to rybaření? Týká. Ale vidím, že se asi žádná stejně "bláznivá" ženská nenajde...:-((((. Jinak zatím kapři (cca 100ks, max 62), okouni (cca 70ks, max 30). Mám povolenku od čtvrtka 10.4. (za což jsem na sebe náležitě pyšná, že jsem se k tomu konečně dokopala), takže po soukromých rybnících můžu konečně na vody veřejnější a ráda bych zkusila vše na a co se chytá. Jinak, ryby pouštím. Výbava: od 180 Mitchell 1-5gr až po 3,60 kaprový. Ale nejvíc mne baví ten nejmenší proutek se žížalou hned u břehu a sledovat okounky jak loví. Můj sen: jeseter a štika. No nějaký amur kolem metru by taky nebyl marný.
                          Prosím, pokud znáte nějakou rybářku, kontaktněte ji na mne.....chlapy převlečené za baby neberu ...:-)))))))

                            tench - Profil | Pá 11.4.2008 18:53:34

                            Třeba se Martin do budoucna polepší a trohu poupraví:-)

                              Flander - Profil | Pá 11.4.2008 18:46:35

                              No nevěděl jsem, že je už na MRKu seznamka :-))))))

                                tench - Profil | Pá 11.4.2008 18:01:55

                                tak to je výzva:-))

                                  Vojtěch - Profil | Pá 11.4.2008 17:56:13

                                  Vážená ženo rybářko,nechcete jezdit se mnou raději,tedy. Hlavně jak jste na tom s rybařinou co je Vaše nej - kapři - sumci - přívlač atd. chce to trošičku rozvinout,jinak to beru. Čaus.

                                    drozďák - Profil | Pá 11.4.2008 17:44:33

                                    A sakra, první tranďák...

                                      tench - Profil | Pá 11.4.2008 17:36:15

                                      jáá:-)........................se hlásím

                                        mirkac - Profil | Pá 11.4.2008 17:06:41

                                        škoda, je to přes celou republiku :-)

                                          Červené karty: Mrknato, XAXAP, Paluda