Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPedro1 - Profil | St 5.10.2011 8:18:10

enteron >> Nemyslel jsem to tak,že je to jednoduché a určitě není soukromák,jako soukromák.Každopádně primární účel kaprodromů je jasný - chytit velkou rybu mnohem rychleji a snáze,než na svazovce.To je to,o čem jsem psal.Každej druhej vocas chce všechno hned a bez práce a pokud by se někam na svazovku nasypala hramada dvacetikiláčů,tak jsou soukromáky prázdný,protože by to prostě na tý svazovce bylo zase jednodušší.

    NADZi - Profil | Út 4.10.2011 22:52:32

    Nakonec to vypadá tak, že po 18 letech rybaření to letos bylo naposledy :(

      NADZi - Profil | Út 4.10.2011 22:52:00

      Tak kdy to tam začne ? Bude už v dubnu nebo květnu chytatelno a aklimatizováno ? :)))
      Teď zbývá jen nezešílet z toho jak nám zvedli brigády a povolenku na prahu !!!..
      Brigády z 300 na 700 a povolenku ze 750 na 950.
      Tj. celkem 2300 i s novým ryb. lístkem který mně končí letoškem, s členstvým a s poplatkem... To je děs ! A pak se ČRS diví, že důchodci už přestávají chytat když je to dražší a dražší.
      Jako chápu že hospodaření je drahé a náročné, ale ryb je také méně a méně protože se jich méně chytá právě z toho důvodu že je rybářů méně a méně... :(

        Nenteron - Profil | Út 4.10.2011 21:25:00

        Pedro1 >> Plně souhlasim, co lidi na tomto lovu naplňuje je snad jen ten plný mrazák, normální rybář si počká až trochu opadne zájem.My s Francem máme teď svoji dočasnou náhradu a myslim že sme vybrali správně, jen doufám že tam zůstane ta zeleň co nejdéle.Jediná ta poslední věta s těma 20 kilákama je trochu sporná, jsou takový revíry kde rybu nachytáš, ale toho 20 kiláka si jen tak nechytneš, nezastávám se takových revírů, jen to neni tak jendoduchý jak si nekteří myslí, když jedou na soukromák a myslej si jak si nachytaj největší ryby revíru.Někdy přeje štěstí a člověk na ně porostě natrefí:).Po několika návštěvách a poznání jako všude se teprve k takový rybám člověk "možná" dostane.

          NFrancJosef - Profil | Út 4.10.2011 17:32:30

          Pedro1 >> jsem na tom úplně stejně. Ale mám ho kousek od baráku... Botič pod Hostíkem je taky mimo na několik let.

            NPedro1 - Profil | Út 4.10.2011 17:25:33

            FrancJosef >> Nevím ani,jestli na Hostík vyrazím příští rok.Když je voda takhle obnovená,nějak pro mě ztrácí kouzlo.Jsou tam jen ryby,co se nasadí v nedávné době,žádné překvapení,prostě tam jdeš s tím,že tam jsou takový a takhle velký ryby.To mě moc nebaví.

              NFrancJosef - Profil | Út 4.10.2011 17:18:34

              Pedro1 >> To je ten zásadní problém. Rybáři, který tam chytaj jsou v tom celkem nevině, prostě si jdou nachytat rybu. úplně nevim, čim je takovýhle lov naplňuje, protože je to obyčejná porážka (jako kdyby myslivc střílel v oboře). Můžou za to orgány, které tento stav povolili. Slovo orgán je možno vykládat dle libosti.
              Jsem rád, že jsem letos z nouze našel pěkný revíry. Sice tam nejsou žádný kapitální kousky, ale zato parádní chytání, takže asi nechám hostík chvilku u ledu. (pokud to budu schopen vydržet) a uvidíme

                NPedro1 - Profil | Út 4.10.2011 16:56:50

                FrancJosef >> Na Hostivaři a Botiči jsem před cca 22 lety začínal chytat.
                Já ještě dokážu překousnout,že když se dřív nasazovali kapři,tak si tam nebylo pár týdnů kam sednout a spousta se jich odneslo,ale od toho kapr je,aby uspokojil zástup rybychtivých rybářů(obzvlášť těch pražských).Ryb bylo na Hostivaři vždycky spoustu a to že většina brečela,že tam nic není bylo v 99% tím,že prostě uměli hovno.Nepamatuju snad na den,kdy bych nenachytal.Samozřejmě to chtělo trochu přemýšlet,ale ryb tam bylo co na žádným jiným pražským revíru.
                Mě na tom nejvíc sere to,že se prostě nemůže chvíli počkat,dát těm rybám aspoň trochu času na to,aby si zvykly.Prostě se zacpou všem huby tím,že se nasadilo,kapři máte doma,všichni si zachytali a ty paka co o tom rozhodují jsou slavní,jak to pěkně zařídili,že v tý louži bylo tolik ryb.
                Ne,prostě nasypat,vychytat dokud ještě není moc vody,aby to bylo co nejjednodušší a hotovo.Je to stejný,jak s tím honem na velkýho kapra na kaprodromech.Každej druhej vocas prostě chce chytat rybu hned a co nejjednodušeji.Někdo násaďáka,někdo 20-ti kiláka,ale hned a bez práce a rychle a ...
                Je mi z toho zle.

                  NFrancJosef - Profil | Út 4.10.2011 14:59:00

                  Pedro1 >> plnej souhlas ani nevíš, jak mi mluvíš z duše...
                  Ale bohužel jatka už začala

                    NPedro1 - Profil | Út 4.10.2011 13:54:42

                    Ruflo >> To nepatřilo jenom Tobě,ale všem,obecně.

                      NPedro1 - Profil | Út 4.10.2011 13:50:28

                      Ruflo >> Není nad to si sednout k polonapuštěné přehradě po bagrování s minimem přirozené potravy,kam z jedné strany sypou ryby a z druhé se odnášejí,protože nemají co žrát a skočí na všechno,co padne do vody.
                      Proč si rovnou o ty ryby neřeknete,když je přivezou na autě?Stejně dopadnou dravci,jestli tam něco nasadí,protože nejmenší ryby v té vodě jsou pětadvaceti centimetroví nasazení cejni,takže půjdou po všem,co bude menší.
                      Pokud nejste schopni normálně uvažovat a počkat,až se to napustí a ryba se trochu rozjede,jste vylízanci a příští rok můžete na schůzi brečet,že je ve vodě hovno.
                      A ta banda debilů,co tohle z tepla z kanceláře schválí by už konečně potřebovala nakopat do prdelí.

                        NRuflo - Profil | Po 3.10.2011 21:13:02

                        Tak jak to jde na hostíku? chystáme se tam ve středu, tak doufám, že si zachytáme. Už se nemůžu dočkat.

                          NLÁDÍK - Profil | St 28.9.2011 20:00:29

                          Marten1 >> Mlč, proboha.............. nemyslím zle.............

                            NMarten1 - Profil | St 28.9.2011 16:32:26

                            enteron >> ahoj, to vypadá, že vyhraju zde s místními sázku, že příští rok se bude chytat. 3ly okolom mě informace, že se tento týden už bude něco sem vysazovat a na jaře se začne chytat :-))

                              Nenteron - Profil | St 28.9.2011 16:24:25

                              Dnešní procházka okolo hostíku,vody je o malinko více než na fotografii od Rulfa.Krásně se nám to plní.Už se těším až tam nahodim:)).

                                NPedro1 - Profil | Čt 22.9.2011 11:59:35

                                Ruflo >> To by mě zajímalo,co tam chytal:-)))

                                  NRuflo - Profil | Čt 22.9.2011 11:57:33

                                  Ahoj, tak dnes zas trošku sportování kolem přehrady. Tak pár fotek a musím říct, že jsem u přehrady viděl prvního rybáře-nějaký hodně starý pán :):) chtěl jsem ho vyfotit až se budu vracet, ale už tam nebyl :) Zároveň se přiznávám, že jsem mu docela záviděl :)

                                    NPaolomaldini - Profil | Út 20.9.2011 11:23:17

                                    nemate nekdo fotky z napousteni? pokracuje se v napousteni?

                                      Nenteron - Profil | St 14.9.2011 19:49:11

                                      Pedro1 >> Kort na takový louži:), jsem zvědav zda se mi tam pověsí něco většího.

                                        NPedro1 - Profil | St 14.9.2011 8:24:02

                                        enteron >> To není možný,že jsou v Praze takovýhle ryby:-)

                                          Červené karty: Mihajl