Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nenteron - Profil | Út 13.9.2011 20:08:29

Paolomaldini >> :)))), je to Green Hell, byl jsem tam ve čtrvtek pátek, dneska a ty větve se zapřahujou krásně, a ten souboj ani nemluvim:))))).Jinak pěkný úlovky, v pátek jsem se tam bavil s chlapem a ten dostal den předtim 70 štiku a 90 candáta údajně:), ze tří zdrojů mi to bylo potvrzeno, takže natom asi něco bude.-).Koncem měsíce až budu mít dovolenou je taky zkusim.
S tim hostíkem uvidíme jak to nakonec bude.Přeci jen letos bych tam ještě rád nahodil:).

    NPaolomaldini - Profil | Út 13.9.2011 20:06:12

    LÁDÍK >> no ty blaho tak co mam delat jineho nez odhadovat, kdyz Ladik mlci jak hrad v Karpatech! ;)

      NLÁDÍK - Profil | Út 13.9.2011 19:41:58

      Paolomaldini >> :-))) Ty náš odhade :-)))))

        NPaolomaldini - Profil | Út 13.9.2011 19:28:45

        grizzly72 >> ja bych si tipnul ze to letos napustej a nenasadej. Pockaj az se zlikviduje ten bordel (rostlinstvo) na dne , z Jara pak budou asi nasazovat, ale jak rikam to je pouze muj odhad.

          NPaolomaldini - Profil | Út 13.9.2011 19:17:13

          dnes na nejmenovanem zarostlem stojaku v Praze kousek od domova. Privlac na treti hod candatek 53cm, predevcirem tentyz revir candatek 46cm. Jen ten zabinec ch jooo ale vlacet se da v pohode.Alespon ze abstak potlacen.

            Ngrizzly72 - Profil | Ne 11.9.2011 20:59:11

            zdarec všem, tak kdy se bude nasazovat ???

              NRuflo - Profil | Ne 11.9.2011 20:56:59

              tak vody přibejvá, sic pomalu ale přece, tak kdo se chce ještě mrknout a najít nějaké fajn místa pospěšte :):)

                NFrancJosef - Profil | So 10.9.2011 10:10:59

                Paolomaldini >> Doufám, že ještě ne, chtěl jsem si to ještě jednou projít a zapamatovat pěkný místa :-)))) Když bude napuštěno taky dobře, budu hledat místa v praxi,.... když tam teda budou šupináči .-)))

                  NPaolomaldini - Profil | So 10.9.2011 0:27:44

                  tak co panove a damy! uz je to plny?

                    NFrancJosef - Profil | Po 5.9.2011 12:36:57

                    Pedro1 >> možný to je. Osobně si myslim, že se jim to spíš nechce bagrovat a odvážet, takže to takhle řešej...

                      NPedro1 - Profil | St 31.8.2011 16:08:11

                      FrancJosef >> Zbytek cesty to je,ale nechávaj to tam za nějakým účelem.Myslím že to má plnit funkci protibahnové hráze,prostě aby to bláto co přiteče při větší vodě zůstávalo u jednoho břehu a bylo snáze odvezetelné třeba při zimním upouštění.

                        NFrancJosef - Profil | St 31.8.2011 15:54:32

                        Pedro1 >> pěkný foto, díky. Hlavně dobré infou :-)))
                        Hráz tan nedělaj, je to zbytek cesty, kterej jen uhlazujou a dělaj ty průplavy, aby to nebyla velká překážka pro ryby

                          NLÁDÍK - Profil | St 31.8.2011 5:28:03

                          Paolomaldini >> :-))))))))))))))))

                            NPaolomaldini - Profil | Út 30.8.2011 22:09:26

                            nejake zpravy kdy budou nasazovat?? :-D

                              NPedro1 - Profil | Ne 28.8.2011 17:16:08

                              Tak už napouštějí.Vzadu budou dva ostrovy,navíc dělají vzadu uprostřed hráz,bude cca půl metru pod hladinou a každých 40 m je přerušená(na jedné z fotek je vidět),aby mohli proplouvat ryby.Je to pravděpodobně proto,aby se bahno nedostávalo pod les,ale zůstalo na straně koryta a po upuštění na podzim ho mohli odvézt z relativně malého místa.Hnuli s tím pěkně,jen co je pravda.Někde pařezy vytrhali a nechali takový pruh,který kopíruje břeh.Někde je docela daleko,někde max 20 metrů.To se bude trhat:-)

                                NFrancJosef - Profil | Ne 28.8.2011 12:48:29

                                enteron >> no bohužel znám.... uvidíme

                                  NLÁDÍK - Profil | Ne 28.8.2011 8:31:28

                                  Jarda 2004 >> Ještě něco............. u kamarádky a její dcerky.......

                                    NLÁDÍK - Profil | Ne 28.8.2011 8:30:46

                                    Jarda 2004 >> Klidně pak přes SZ nebo e- mail mohu poslat více info o této rase.... nebo o tom, co má ráda.... apod.....

                                      NLÁDÍK - Profil | Ne 28.8.2011 8:28:14

                                      Jarda 2004 >> Samozřejmě se mohu zeptat..... přikládám foto z prvního vrhu, naší Agátky...... Jinak klidně napiš na e- mail chovateli, bude rád..........

                                        NJarda 2004 - Profil | So 27.8.2011 23:14:23

                                        LÁDÍK >> Kolik bude za štěně pejska?

                                          Červené karty: Mihajl