Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nschiwa - Profil | Ne 16.3.2008 14:13:46

jj,ten plot je myslím naproti.

    Nschiwa - Profil | Ne 16.3.2008 14:13:05

    Je to blíž k Petrovicím.Chodil jsem tam loni v srpnu až do října tak je to možný.

      NKandat - Profil | Ne 16.3.2008 14:11:13

      To je naproti jak konci nuda plaz. A je tam nejakej povalenej plot?? :-()

        NKandat - Profil | Ne 16.3.2008 14:08:44

        Ja uz jsem te tam mozna zahlednul. Tohle misto je az ke konci prehrady ne??

          Nschiwa - Profil | Ne 16.3.2008 12:59:21

          Mé nejoblíbenější místo je toto,jednak je tu klid od rybářů a koryto pár metrů od břehu.

            NKandat - Profil | Ne 16.3.2008 12:52:47

            Tak tady to znam. Jak je ten posledni rybar vlevo tak tam chodim chytat

              Nschiwa - Profil | Ne 16.3.2008 12:49:46

              tady je to dobré,ale bývá tu většinou přelidněno.V létě je to ještě mnohem horší:(

                NKandat - Profil | Ne 16.3.2008 12:47:37

                schiwa - Muzu vedet kde je tan rybnik Vrah????

                  NKandat - Profil | Ne 16.3.2008 12:43:23

                  Ja chodim jaro leto proti nudaplazi a na podzim se stehuju k toboganu

                    Nschiwa - Profil | Ne 16.3.2008 12:40:53

                    :))ta fotka je z louky..Máš tu samou fotku v mujlov, akorat, že nejspíš z rána...Vím kam myslíš, možná se od vidění známe.No kdybys tam potkal někdy dredatýho týpka s dvěma čoklíky tak víš o koho jde:)Na candáty je to ale lepší od Petrovic, tady až po upuštění a výborné je to přímo naproti tobogánu(taková špička s pařezem).

                      NKandat - Profil | Ne 16.3.2008 12:35:55

                      To nevim. Ja chodim mezi ty dva paloucky. Je tam jen jedno misto.

                        Nschiwa - Profil | Ne 16.3.2008 12:28:49

                        Kandat:ale jo věřím,chodí tam na candáty hodně rybářů.Sem taky chodíš ne?:)

                          NKandat - Profil | Ne 16.3.2008 12:14:33

                          Asi mi nebudes verit ale ja tam chodim na candaty taky!!!!!!! Jestli je teda naproti primo bok toboganu??

                            Nschiwa - Profil | Ne 16.3.2008 12:01:03

                            Kandat:mezi studnou a špičkou,jeden z těch paloučků.Naproti začíná akorát pláž.

                              NKandat - Profil | Ne 16.3.2008 11:53:40

                              schiwa - Trochu Hostivar znam. Ale to tvoje misto mi nic nerika :-( Pribliz mi to trochu ??

                                Nschiwa - Profil | Ne 16.3.2008 10:24:55

                                rashid:Přes den je tam přelidněno,ale brzy ráno nebo večer to není zas tak strašné.Jinak taky jezdím radši někam do klidu,ale kde v Praze máš klid a jseš tam sám?Rozhodně je tam méně lidí než na Vltavě nebo na soutoku s Berounkou.Když chci mít na ryby klid tak jedu raději na Slapy nebo na Vltavu do Štěchovic.

                                  NRashid - Profil | Ne 16.3.2008 10:13:20

                                  Tenhle revir me provazi mou rybarskou karierou uz od detstvi a musim rict, ze zadna slava s oulovkama........... Hlavne me sejri ten Vaclavak jak na brehu, tak v okoli............ Nejsem moc spolecenskej rybar......... Radsi pobyvam u vody o samote...........

                                    Nschiwa - Profil | Ne 16.3.2008 9:51:34

                                    chodím tam hlavně na candáty..jedno z mnoha úspěšných míst.

                                      Ndelkim - Profil | Ne 16.3.2008 9:32:29

                                      daří se takhle pouze když se vysadí a to je pak masakr, lépe vyhnout se tomu velkýýým obloukem!

                                        NPokki - Profil | Ne 16.3.2008 9:31:09

                                        Z Jara se tam dá nádherně zachytat kapry kolem půl metru. Můj rekord je 22 kaprů za 4-5 hodin lovu.
                                        Když se daří tak se daří. Jedná se většinou o vysazované kapry a občas někdo starší :-)

                                          Červené karty: Mihajl